PratikDepo

FİYAT AL
PratikDepo

Fiyat Al

PratikDepo;

Ali Sabancı, Özcan Tahincioğlu, Haluk Emiroğlu, Reda Gargour, Işıl Oytaç ve Engin Oytaç’ın ortağı olduğu ve 2007 yılından bu yana eşya depolaması konusunda hizmet veren profesyonel bir depolama firmasıdır.

Eşyalarınızı PratikDepo’da;

Aylık 95 TL’den başlayan fiyatlar ile, 7/24 güvenlik ve kapalı devre kamera sistemli, uluslararası lojistik standartlardaki depo alanlarımızda sigortalı, güvenli ve kolay bir şekilde depolayabilirsiniz.

Eşyanız için gerekli olacak alanın hesaplanması ve fiyat teklifi almak için formu doldurmanız yeterli!

Sizi bekliyoruz!

  1.   Pratik Depolama ve Nakliyat Hizmetleri A.Ş.’nin Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okudum.

    Kişisel verilerimin aydınlatma metninde belirtilen amaçlar için ve ayrıca; ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlaması için pazar araştırma faaliyetlerinin yapılması, PratikDepo ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin planlaması ve icrası amaçları da dahil olmak üzere doğrudan veya dolaylı olarak pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesini ve bu kapsamda yukarıda belirtilen iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve Şirket’in hizmet aldığı üçüncü kişilerle ve yurtiçindeki ve yurtdışındaki üçüncü kişilerle ve yetkili idari ve adli organlarla paylaşılmasını kabul ederim.