PratikDepo

PratikDepo'ya Neler Sığar?

İhtiyacınıza ve bütçenize göre farklı boyutlarda PratikDepo'larımızdan birini seçebilirsiniz.

Büyük PratikDepo

Büyük PratikDepo

Evlerine artı bir oda katarak yaşam alanlarını genişletmek isteyen veya eşyalarını bir süreliğine depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Büyük PratikDepo'ya, örneğin 16 adet çamaşır makinesi ya da 2 metre boyunda 6 adet buzdolabını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Büyük PratikDepo boyutu
Derinlik 2,3 m
Yükseklik 2 m
Genişlik 1,5 m
Orta PratikDepo

Orta PratikDepo

Evlerinde daha geniş mekanlar yaratmak isteyen müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet OrtaBoy PratikDepo'ya, örneğin 8 adet çamaşır makinesini rahatça sığdırabilirsiniz.

Orta PratikDepo boyutu
Derinlik 2,3 m
Yükseklik 1 m
Genişlik 1,5 m
Küçük PratikDepo

Küçük PratikDepo

Evlerinde yer açmak isteyen müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Küçük PratikDepo'ya, örneğin 2 adet çamaşır makinesini ya da bir buzdolabını rahatça sığdırabilirsiniz.

Küçük PratikDepo boyutu
Derinlik 1 m
Yükseklik 1,9 m
Genişlik 1 m

PratikDepo Bilgi ve Başvuru Merkezleri

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı Merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimizde sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

PratikDepo Paketleme Malzemeleri

Daha sağlıklı depolama yapabilmek ve eşyalarınızı en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalaj malzemelerine ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyaçlarınızı http://www.pratikdepo.com/duzenleme.html bölümünden belirleyebilir ve en az 5 iş günü öncesinde randevu kaydı oluşturmanız durumunda PratikDepo'nuzla birlikte teslim alabilirsiniz.