Depo Kiralama Hizmeti

Ev/Ofis eşyalarının bir kısmını ya da hepsini güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara sunulan, sigortalı ve profesyonel bir depo kiralama hizmetidir.
Kullanıcılar, depo kiralama hizmeti için, talep ettikleri süre boyunca ihtiyaç duydukları sayıda PratikDepo kiralayabilirler.

Nasıl İşler

Depo Kiralama Hizmeti Ücretlerimiz

Ev/Ofis Depolama Depolama (Aylık) Nakliye
KÜÇÜK PratikDepo 990 TL + KDV 2925 TL + KDV
ORTA PratikDepo 1875 TL + KDV 4125 TL + KDV
BÜYÜK PratikDepo 2875 TL + KDV 5175 TL + KDV

* 12 ay üzeri depolama için geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Depo kiralama nedir?

Deko kiralama sayesinde fazlalıklardan kurtulmak artık mümkün. Gereksiz yada sık kullanılmayan eşyalar için depolama fırsatlarını göz önünde bulundurulabilirsiniz. Özellikle de garajlarda ya da apartman boşluklarında yer kaplayan eşyalar için çözüm depo kiralama sistemleridir.

Depo kiralama sözleşmesi yapıyor musunuz?

Depo kiralama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz eşyalarınızı depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

Depo kiralama fiyatları

Depo Kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için depolama fiyatları linkimizi ziyaret ediniz.

Depo kiralama konteyner büyüklükleri nelerdir?

Tüm depolama ebatlarımızı ve ücretlendirmelerimizi depo fiyatları linkimizden ziyaret edebilirsiniz.

Depo kiralama firmaları güvenilir midir?

PratikDepo'nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir depo kiralama alanında saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı PratikDepo’nuzda eşyalarınız her zaman güven altındadır.

Depo kiralama İstanbul Avrupa yakası adresiniz nedir?

İstanbul Avrupa Yakası için Anadolu Yakası merkez adresimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Tel: 444 DEPO (3376)

Depo kiralama İstanbul Anadolu yakası adresiniz nedir?

İstanbul Anadolu Yakası Merkez adresimiz: Koşuyolu Mahallesi İsmail Paşa Sokak No:38 Koşuyolu/KADIKÖY

Depo kiralama İzmir şubeniz var mı?

Evet, İzmir ilinde de Depo Kiralama hizmeti için PratikDepo ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir Depo Kiralama sayfamızdaki İzmir Depolama Fiyatları bölümünden göz atabilirsiniz.

Depo kiralama Ankara şubeniz var mı?

Evet, Ankara ilinde de Depo Kiralama hizmeti için PratikDepo ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara Depo Kiralama sayfamızdaki Ankara Depolama Fiyatları bölümünden göz atabilirsiniz.

Depo kiralama konteynerları güvenli midir?

Özel konteyner kullanılarak yapılan depolama yöntemi en sağlıklı olan yöntemdir. Paketlenmiş eşyaların içine konulduğu bu konteynerler hava almayacak şekilde tasarlanmışlardır.