Saklamak İstediğiniz Küçük Eşyalar KargoDepo Hizmeti İle Güvende!

Saklamak istediğiniz ama yer bulamadığınız okul kitapları, CD’ler, fotoğraf albümleri, evrak klasörleri gibi küçük eşyalarınızı 40x60x40 ebatlarındaki PratikBox’larda sizin için saklıyoruz.

KargoDepo

KargoDepo Hizmeti Nasıl Çalışır?

  • eşya depolama

    40x60x40 cm ölçülerindeki PratikBox’ınız PratikDepo ekibi tarafından adresinize getirilir.

  • eşya depolama

    Eşyalarınız dilerseniz kendiniz, dilerseniz ekibimiz tarafından PratikBox kutunuza yerleştirilir ve eşyalarınızın listesi oluşturulur.

  • eşya depolama

    PratikBox’ınız KargoDepo hizmetimiziz kapsamında uluslararası standartlardaki depolama alanımıza götürülür, dilediğiniz süre boyunca güvenle muhafaza edilir!

KargoDepo Hizmeti’ni Kimler Kullanır?

Fotoğraf albümlerini, okul yıllıklarını, ders kitaplarını, çocuğunun en sevdiği bebeklik kıyafetlerini, oyuncaklarını ve benzeri değer verdiği küçük eşyaları saklamak isteyenler.

Yer bulmakta zorlandığı için, evinde ya da ofisinde tutmak istemediği ancak arşivinde tutması gereken evrak ve belgeleri az maliyetle depolamak isteyenler.

KargoDepo Hizmet Bedelleri Nedir?

KargoDepo Depolama (Aylık) Tek Yön Nakliye
1 adet PratikBox 195 TL + KDV 1163 TL + KDV

PratikBox’lar, 40cm x 60cm x 40cm ölçülerinde karton kutulardır.

Bir PratikBox’ın, eşyalar içine koyulduktan sonraki maksimum ağırlığı 7,5 Kg olmalıdır.

Uluslararası depolama ve istifleme şartları gereği, PratikBox kutularında; yanıcı, yakıcı, parlayıcı, organik ve inorganik madde, kırılacak eşya ve antika ürünlerin saklanması yasaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.