• Ankara’da Kiralık Depo Hizmetinin Güvenilir Adresi!

  Ankara’da artan nüfus ve daralan yaşam alanlarının ortaya çıkardığı sorunlara çözüm sunan kiralık depo hizmetini sigortalı olarak sunan bir depolama şirketi var. Siz de PratikDepo’nun Ankara Kiralık Depo Hizmeti ile eşyalarınızı güvenle ve sigortalı olarak depolayın!

  eşya depolama
 • PratikDepo, Kiralık Depo Hizmeti İle Evinizin Yükünü Alır!

  Ankara Kiralık Depo Hizmeti ile deponuz ihtiyaç duyduğunuz an kapınızda. Ankara Kiralık Depo Hizmeti hakkında tüm detaylar burada!

  eşya depolama

PratikDepo Ankara Kiralık Depo Hizmeti Nasıl Çalışır?

 • eşya depolama

  1 İhtiyaç duyduğunuz sayıda PratikDepo kapınıza kadar getirilir.

 • eşya depolama

  2 Eşyalarınız, PratikDepo'nuza düzenli ve paketlenmiş bir şekilde yerleştirilir.

 • eşya depolama

  3 Kapınızı önünde kilitlenen, PratikDepo'nuzun anahtarı size teslim edilir.

 • eşya depolama

  4 PratikDepo'nuz ana depomuza götürülür.

Ankara Kiralık Depo Hizmeti

Ankara’da ev veya ofis eşyalarının bir kısmını ya da hepsini güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara PratikDepo tarafından sunulan profesyonel ve sigortalı bir kiralık depo hizmetidir.

Depolamak istediğiniz eşyalar, Ankara’da bulunan adresinizden alınır, ihtiyacınız olan süre boyunca Ankara Kazan’da bulunan ana depolama alanımızda depolanır, kiralık depo ihtiyacınız sonlandığında ilk günkü gibi yine Ankara’da bulunan adresinize teslim edilir.

Ankara Kiralık Depo Hizmeti’ni kullanmak isteyenler talep ettikleri süre boyunca ihtiyaç duydukları sayıda konteyner için kiralama yapabilirler.

Ankara Kiralık Depo Hizmeti Fiyatları

1.90 m3 - Küçük Boy PratikDepo

(1 m derinlik – 1,9 m yükseklik – 1 m genişlik)


aylık depolama ücreti
925 TL + KDV


tek yön nakliye ücreti
2625 TL + KDV

Küçük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

1.90 m3

Yaklaşık 2 adet çamaşır makinesi sığar.

Küçük PratikDepo

3.70 m3 - Orta Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 1,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
1675 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
3675 TL + KDV

Orta Boy PratikDepo’ya neler sığar?

3.70 m3

Yaklaşık 8 adet çamaşır makinesi sığar.

Orta Boy PratikDepo

7.20 m3 - Büyük Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
2575 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
4875 TL + KDV

Büyük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

7.20 m3

Yaklaşık 6 adet buzdolabı sığabilir.

Büyük Boy PratikDepoFiyatlara KDV dahil değildir. Sözleşme süresi maksimum 6 ay olabilir.
Eşyalarınız için gerekli olan depolama alanını öğrenmek ve kiralık depo konusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.


TEK YÖN NAKLİYE HİZMETİ

 • PratikDepo’nuzu kapınıza kadar getiriyoruz.
 • PratikDepo ekibi olarak mobilyalarınızı demonte ediyoruz.
 • Demonte edilen mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı paketliyoruz.
 • Paketlediğimiz eşyaları ve tarafınızca hazırlanmış olan kolileri PratikDepo’nuza özenle yerleştiriyoruz.
 • Mobilya bazlı ürünlerin demontajı, paketlenmesi ve paketlemede kullanılacak olan ambalaj malzemeleri standart nakliye hizmet bedeline dahildir.
 • Kitap, CD, kıyafet, bardak, tabak gibi ürünlerin paketlenmesi ‘küçük eşya paketlemesi’ olarak adlandırılır. Talep etmeniz halinde ise ilgili hizmet için müşteri temsilcilerimiz tarafından fiyat teklifi sunulabilir.

ANKARA KİRALIK DEPO HİZMETİ

 • Depolama süreniz boyunca PratikDepo’nuza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sadece 2 iş günü önce çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmanız yeterli.
 • +1 Oda sözleşmesi kapsamında üç ayda bir PratikDepo’nuzu ücretsiz olarak kapınıza çağırabilirsiniz.
 • PratikDepo’da depo başına 7.500TL’lik ücretsiz sigorta teminatınız vardır.
 • Eşyalarınız 7/24 güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenen, yangın söndürme sistemi olan uluslararası lojistik depo alanlarımızda her zaman güvendedir.


Kiralık Depo Ankara

Ülkemizin başkenti ve en büyük şehirlerinden bir tanesi Ankara. Birçok insanın çok bağlı olduğu, burada yaşamaktan mutluluk duyduğu bir şehir olan Ankara, özellikle devletin yönetim merkezi olması ve burada birçok kamu kuruluşunun yer alması sebebiyle büyük bir nüfusa da sahip olmuş durumda. Cumhuriyet’ten itibaren hızla gelişen bu şehir, günümüz şehir hayatının hareketliliğine, kalabalığına ve karmaşasına da rastlayabileceğiniz bir şehir olmuş durumda. Hızla büyüyüp geliştiği için buradaki araziler de hızlı değerlenmiş ve her metrekare kıymetli hale gelmiş. Bir de şehir hayatının bir getirisi olarak apartmanlar yaygınlaşmış ve evlerdeki alanlar belirli bir standarda göre şekillenmiş. Bu şehirde yaşamak hem iş imkanlarını hem de şehrin sahip olduğu değerleri göz önüne aldığımızda çok çekici gelebilir. Ancak birçok yerde olduğu gibi Ankara’da yaşarken de özellikle evinizdeki saklama alanlarının yetersiz kalması gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Çünkü evlerimizde kıyafetlerimizden ayakkabılarımıza, hobi eşyalarımızdan spor ekipmanlarına birçok eşya için saklama alanına ihtiyaç duyarız. Evimiz geniş olsa dahi sahip olduğumuz alanın büyük bir kısmını depolama alanı olarak kullanmaya çalışmak, evimizde yaratmaya çalıştığımız estetik ortama da zarar verebilir. İşte bu yüzden bazı eşyalarımızın depolanması için alternatif yollar üretmemiz gerekebilir. Çünkü alternatif bir yol üretemiyorsak bu eşyalarla vedalaşmak ya da evimizin her alanını saklama alanı olarak değerlendirmeye çalışmak gibi seçeneklerle karşı karşıya kalacağız demektir. Bunları istemiyorsak ve alternatif bir yol arıyorsak bizim için en iyi çözüm yollarından bir tanesi Ankara Kiralık Depo hizmetlerini değerlendirmek olabilir.

Ankara Kiralık Depo Hizmetleri Nedir?
Özellikle tüketim çağıyla birlikte sahip olmak istediğimiz birçok yeni eşya ortaya çıktı. Hepimiz birçok sporla ilgileniyor, birçok hobi için malzemelere sahip olmak istiyor ya da farklı farklı kıyafetler, ayakkabılar giymek istiyoruz. Bunların hepsine sahip olmak ise hepsi için saklama alanına da sahip olmamızı gerektiriyor. Bunlara ek olarak ev eşyaları konusunda da seçenekler oldukça arttı. Birçok eşyanın bir üst modelini ya da daha şık gözüktüğünü düşündüğümüzü tercih etmek istiyoruz. Zevklerimiz de zaman zaman değişiyor ve farklı eşyalar içerisinde yaşamayı tercih ediyoruz. İşte bunun gibi birçok sebep evimizdeki saklama alanlarını verimli kullanmamızı gerektiriyor. Ancak her ne kadar verimli kullansak da tüm bu eşyalara evimizde yer bulmak güç olabilir. Ayrıca bahsettiğimiz üzere evimizde daha fazla saklama alanı oluşturmak için estetikten ödün vermemiz gerekiyor. İşte Ankara kiralık depo hizmetleri bu noktada ihtiyaçlarımızı karşılamak için ortaya çıkıyor. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde evlerdeki alanlar banliyölere göre çok daha dar. Bu alanları iyi değerlendirmek için çok daha fazla özen göstermek gerekiyor. Bu özeni ne kadar göstersek de evimiz bize yeterli saklama alanı sunamayabiliyor. Bu yüzden Ankara Kiralık Depo hizmetlerinden faydalanmak, evimizdeki saklama alanlarını rahatlatmak ve evimizdeki alanları daha farklı değerlendirebilmek fırsatlarını bizlere sunuyor. Kiralık depolarda istediğiniz eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Ankara Kiralık Depo Neden Kullanmalıyım?
Evlerimizdeki saklama alanı ihtiyacının nasıl ve neden ortaya çıkacağını kestiremeyiz. Bazen kıyafetlerimiz, bazen spor ekipmanlarımız, bazen hobi eşyalarımız bu ihtiyacı ortaya çıkarabilir. Ancak bu ihtiyaç elbette ki bunlarla sınırlı değildir. Örneğin evinizde fazladan mutfak eşyaları, mobilya parçaları olabilir. Bunlar ileride ihtiyaç duyabileceğiniz ancak şu an ihtiyaç duymadığınız eşyalardır. İhtiyaç duyabilecek olduğunuz için bunları atmak iyi bir fikir olmayabilir. Ancak kapladıkları alanı düşündüğümüzde evimizde onlara bir yer ayırmak da çok zor olacaktır. İşte bu noktada bir kiralık depodan faydalanmak sizin için çok kurtarıcı olabilir. Yine kıyafetler konusunda da kiralık depo kullanmak çok faydalı olabilir. Özellikle yazlıkları kışın, kışlıkları ise yazın bir kiralık depoda saklamak bunların evimizde kapladığı alanları daha iyi değerlendirmemizi sağlayabilir. Mevsimsel olarak kullandığımız hobi ve spor eşyalarını da diğer zamanlarda bir kiralık depoda depolamak evimizdeki alanları daha iyi değerlendirmemizi sağlayacaktır.

Ankara Kiralık Depo Seçenekleri
Kiralık depo ihtiyacı ülkemizde her geçen gün artmakta ve bu konuda seçenekler de talep arttıkça çeşitlenmektedir. Bir kiralık depo hizmeti alırken hizmeti aldığınız firma, kullanacağınız depo boyutu ve alacağınız hizmet konusunda doğru bir seçim yapmak oldukça önemlidir. Bu seçim, hizmetten alacağınız verimi ve ihtiyaçlarınızın yeterli bir şekilde karşılanmasını sağlayacağı gibi fazla ödeme yapmanızı da engelleyecektir. Bu yüzden Ankara kiralık depo hizmetini alırken hem ihtiyacınızı doğru belirlemek hem de alacağınız hizmet konusunda doğru bir seçim yapmak gerekir. Hizmeti aldığınız firmanın depolama koşullarını ve sunduğu hizmetleri de soruşturmak önemlidir. Ülkemizde kiralık depo sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan PratikDepo, Ankara kiralık depo seçenekleri arasında da sizlere hizmet vermektedir.

PratikDepo Nedir?
Ülkemizde kiralık depo konusunda artan ihtiyaçları uzman bir bakış açısıyla ve uluslararası standartlarda bir hizmet sunarak karşılamak isteyen PratikDepo, kullanıcıların ihtiyaçlarını ön planda tutan, farklı hizmet ve seçenekler sunarak her türlü ihtiyaca hitap etmeyi amaçlayan bir kiralık depo firmasıdır. Kiralık bir depoya ihtiyacınız olduğunda bir telefon uzağınızda olan PratikDepo, talebiniz üzerinize deponuzu evinize kadar getirir ve burada eşyalarınızı deponuza yerleştirmenizi sağlar. Eşyalarınızın yerleştirilmesinin ardından deponuz burada kilitlenerek araca yüklenir ve ana depomuza doğru yola çıkar. PratikDepo’dan bir kiralık depo hizmeti alma süreci işte bu kadar basittir. Yapmanız gereken tek şey yalnızca kiralık depo konusunda bir talepte bulunmak ve istediğiniz depo boyutu ve hizmetle ilgili bizi bilgilendirmek. Geri kalan kısım çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşecek. Ayrıca depolama konusunda PratikDepo, kullanıcı ihtiyaçlarını gidermek adına yeni bir hizmet sunmuştur. “+1 oda” olarak adlandırılan bu hizmet, kiralık deponuzun bir depodan ziyade evinize eklenmiş yeni bir oda hissiyatı vermesi ve depolama sürecinin sizin için bu kadar kolay ilerlemesini sağlamayı amaçlar. Ayrıca evrak, dosya ve kitaplarınızı depolamak için de “kargo depo” olarak adlandırılan depoyu tercih edebilirsiniz.

“+1 Oda” Nedir?
Eşya depolama konusundaki ihtiyaçlar bahsettiğimiz üzere çok farklılık gösterebilir. Bazen depolamak istediğimiz eşyaları uzun bir süre kullanmayı planlamıyorken bazense belirli aralıklarla kullanma ihtiyacı duyacağımız eşyaları depolamak isteyebiliriz. Örneğin yaz ve kış tatilleri ya da bazı hobilerimiz için kullandığımız ekipmanlar çok yer kaplayan ancak çok sık kullanmamız gerekmeyen eşyalar olabilmektedir. Bu eşyalara belirli aralıklarla ihtiyaç duyuyor olduğumuz için bunları bir kiralık depoda saklama fikri dışarıdan bakıldığında çok faydalı gözükmeyebilir. Bu eşyalara her ihtiyaç duyduğumuzda depomuzda değişiklik yapmak için firmayla iletişim kurmak ve bu süreci gerçekleştirmek bizim için yorucu olabilir. Peki, deponuz belirli aralıklara evinize kadar gelse ve burada dilediğiniz eşyayı deponuzdan alıp dilediğiniz eşyayı yerleştirme şansınız olsa? PratikDepo, bu sorun üzerine değinerek önemli bir çözüm üretmiş ve “+1 oda” hizmetini sunmuştur. “+1 oda”, kısaca kiraladığınız deponuzun her üç ayda bir ücretsiz olarak kapınıza getirilmesidir. Bu sayede her üç ayda bir deponuz, siz hiçbir çaba harcamadan ayağınıza kadar gelir ve istediğiniz eşyaları içerisinden alıp istediklerinizi yerleştirebilirsiniz.

Kargo Depo Nedir?
Kiralık depolar konusunda oluşabilecek ihtiyaçlara değinmiştik. Ancak ihtiyaçlar elbette bunlarla sınırlı değildir. Evimizde bulunan evrakları, dosyaları, kitapları, fotoğrafları da bir depoda saklamayı isteyebiliriz. Evimizde bu eşyaları düzenli bir şekilde saklayacak yeterli alanımız yoksa ya da çok fazla dosya ve evrakla uğraşmak zorundaysak bir kısmını bir depoda düzenli bir şekilde saklamak iyi bir çözüm olabilir. İşte PratikDepo, bu ihtiyacı karşılamak adına “kargo depo” hizmetini sunar. Kargo Depo’nuz da diğer depolar gibi adresinize getirilir ve burada içerisine eşyalarınızı yerleştirirsiniz. Daha sonra kapatılıp barkodlanan ve üzerine bilgilendirilme etiketi yapıştırılan deponuz, PratikDepo’nun ana deposuna doğru yola çıkar. Depolama süreci bittiğinde ise talebinizle deponuz adresinize getirilerek size teslim edilir.

Ankara Kiralık Depo Fiyatları
Ankara kiralık depo fiyatları aldığınız hizmete ve deponuzun boyutuna göre farklılık gösterebilir. Örneğin yukarıda açıklandığı gibi “+1 oda” gibi bir hizmet alıyorsanız, normal bir depolama hizmetine göre daha farklı bir fiyatlandırma olacaktır. Ayrıca kullanmak istediğiniz deponun boyutu da fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Ankara eşya depolama fiyatları sayfasını ziyaret ederek, Ankara kiralık depo fiyatlarına göz atabilir ya da bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız doğrultusunda bir depo ve hizmet seçmek, fiyat bilgisi de almak konusunda yardımcı olabiliriz.