• İzmir’de Kiralık Depo Hizmeti Almak Artık Çok Kolay!

  PratikDepo’nun İzmir’de sunduğu Kiralık Depo Hizmeti ile siz de eşyalarınızı sigortalı olarak depolayabilirsiniz.

  PratikDepo’nun anahtarı sadece kullanıcısında bulunan kiralık depo hizmeti ile siz de tanışın!

  Kiralık Depo Hizmeti hakkında tüm detaylar bu sayfada!

  eşya depolama
 • PratikDepo’nun Mobil Kiralık Depo Hizmeti İle İzmir’de Yaşama Yer Açmak Mümkün!

  İzmir’de yaşama yer açmak mümkün! İzmir’de yaşayanlar evlerinin ve ofislerinin tüm yükünü ve fazlalığını PratikDepo’ya veriyor. PratikDepo İzmir Kiralık Depo Hizmeti ile evlerin ve ofislerin yükünü alıyor.

  eşya depolama

PratikDepo İzmir Kiralık Depo Hizmeti Nasıl Çalışır?

 • eşya depolama

  1 İhtiyaç duyduğunuz sayıda PratikDepo kapınıza kadar getirilir.

 • eşya depolama

  2 Eşyalarınız, PratikDepo'nuza düzenli ve paketlenmiş bir şekilde yerleştirilir.

 • eşya depolama

  3 Kapınızı önünde kilitlenen, PratikDepo'nuzun anahtarı size teslim edilir.

 • eşya depolama

  4 PratikDepo'nuz ana depomuza götürülür.

İzmir Kiralık Depo Hizmeti

İzmir Kiralık Depo Hizmeti, İzmir’de yaşayab ve ev/ofis eşyalarının bir kısmını ya da tamamını güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyan kişilere, PratikDepo tarafından sunulan profesyonel ve sigortalı bir kiralık depo hizmetidir.

İzmir Kiralık Depo Hizmeti ile, depolamak istediğiniz eşyalar, adresinizden alınır, ihtiyacınız olan süre boyunca depolanır, ihtiyacınız sonlandığında ilk günkü gibi adresinize teslim edilir.

İzmir Kiralık Depo Hizmeti’ni kullanmak isteyenler talep ettikleri süre boyunca ihtiyaç duydukları sayıda konteyner için kiralama yapabilirler.

İzmir Kiralık Depo Fiyatları

1.90 m3 - Küçük Boy PratikDepo

(1 m derinlik – 1,9 m yükseklik – 1 m genişlik)


aylık depolama ücreti
695 TL + KDV


tek yön nakliye ücreti
1175 TL + KDV

Küçük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

1.90 m3

Yaklaşık 2 adet çamaşır makinesi sığar.

Küçük PratikDepo

3.70 m3 - Orta Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 1,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
1325 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
1750 TL + KDV

Orta Boy PratikDepo’ya neler sığar?

3.70 m3

Yaklaşık 8 adet çamaşır makinesi sığar.

Orta Boy PratikDepo

7.20 m3 - Büyük Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
1950 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
2250 TL + KDV

Büyük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

7.20 m3

Yaklaşık 6 adet buzdolabı sığabilir.

Büyük Boy PratikDepoFiyatlara KDV dahil değildir. Sözleşme süresi maksimum 6 ay olabilir.
Eşyalarınız için gerekli olan depolama alanını öğrenmek ve kiralık depo konusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.


TEK YÖN NAKLİYE HİZMETİ

 • PratikDepo’nuzu kapınıza kadar getiriyoruz.
 • PratikDepo ekibi olarak mobilyalarınızı demonte ediyoruz.
 • Demonte edilen mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı paketliyoruz.
 • Paketlediğimiz eşyaları ve tarafınızca hazırlanmış olan kolileri PratikDepo’nuza özenle yerleştiriyoruz.
 • Mobilya bazlı ürünlerin demontajı, paketlenmesi ve paketlemede kullanılacak olan ambalaj malzemeleri standart nakliye hizmet bedeline dahildir.
 • Kitap, CD, kıyafet, bardak, tabak gibi ürünlerin paketlenmesi ‘küçük eşya paketlemesi’ olarak adlandırılır. Talep etmeniz halinde ise ilgili hizmet için müşteri temsilcilerimiz tarafından fiyat teklifi sunulabilir.

İZMİR KİRALIK DEPO HİZMETİ

 • Depolama süreniz boyunca PratikDepo’nuza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sadece 2 iş günü önce çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmanız yeterli.
 • +1 Oda sözleşmesi kapsamında üç ayda bir PratikDepo’nuzu ücretsiz olarak kapınıza çağırabilirsiniz.
 • PratikDepo’da depo başına 7.500TL’lik ücretsiz sigorta teminatınız vardır.
 • Eşyalarınız 7/24 güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenen, yangın söndürme sistemi olan uluslararası lojistik depo alanlarımızda her zaman güvendedir.


Kiralık Depo İzmir

Kordon’da sahil boyu yürüyüş yapıp bisiklet sürebileceğiniz, çimlerde güzelce dinlenip vapurla bir kısa bir körfez gezintisi yaptıktan sonra soluğu Karşıyaka’da alacağınız, gönüllerde yeri çok başka olan bir şehir İzmir. Böylesine güzel bir şehirde yaşamanın, tarihiyle, sokaklarıyla, insanlarıyla birçok avantajı var. Önemli bir nüfusun yaşadığı bu şehir, ülkemizin en büyük şehirleri arasında yer alır. Böylesine güzel ve büyük bir şehirde yaşamak ise ülkemizde birçok kişinin isteyeceği, keyif alacağı bir yaşam olacaktır. Ancak her büyük şehirde olduğu gibi İzmir’de yaşamanın da bazı dezavantajları vardır. Büyük şehirlere yapılan hızlı ve büyük göçler bu şehirde yapılaşmaların hızlı bir şekilde ve biraz düzensiz olarak gerçekleşmesine yol açtı. Ayrıca bir anda talebin artması bu bölgelerdeki her metrekarenin değerini hızla arttırdığı için evler daha çok apartmanlar şeklinde gelişti ve genellikle çok büyük ve geniş daireler değil, daha küçük ve mütevazi evler yapıldı. Hal böyle olunca bu evlerde yaşarken sahip olunan alanın yetersizliği bir sorun olarak karşımıza çıkmaya başladı. Elbette ki sahip olunan alanın yeterli olmaması yalnızca evin çok büyük bir alan sunamamasıyla da ilgili değil. Daha büyük bir dairede ya da müstakil bir evde yaşarken bile depolama alanıyla ilgili birtakım sorunlarla karşılaşmak mümkün. Her geçen gün yeni bir ürünün ortaya çıktığı ve var olan ürünlerin de gelişme gösterdiği şu dönemde hepimiz bu yeni ve farklı eşyaları tanımak ve elde etmeyi istiyoruz. Bu yüzden sahip olunan eşyalar her geçen artıyor. Bu durum da evimizdeki saklama alanlarının yetersiz kalmasına yol açıyor. Bu sıkıntıyla karşılaştığımızda aklımıza ilk olarak sahip olduğumuz eşyaların fazla olması ve bunlarla yollarımızı ayırmamız gerektiği ya da daha büyük bir eve taşınmak zorunda olduğumuz gibi fikirler gelebilir. Bunlar bizim için hem zahmetli hem de masraflı olabilecek çözümlerdir. İşte bu sorunun basit ve uygun fiyatlı bir çözümü olarak İzmir Kiralık Depo seçenekleri karşımıza çıkar. Gerçekten de bir depo kiralamak bu sorunların üstesinden geleceği gibi hem bizi daha mutlu edecek hem de daha az masraf yapmamızı sağlayacak.

Neden İzmir Kiralık Depo Kullanmalıyım?
Kiralık bir depo kullanmak için ortaya çıkan ilk ihtiyaç elbette ki günlük hayatta sık kullandığımız eşyaların örneğin kıyafetlerin, aksesuarların, spor ekipmanlarının ve hobi malzemelerinin evimizdeki saklama alanlarına sığamaması. Gerçekten de evimiz tüm bu eşyaların hepsini depolayacak kadar alanı bize sunamıyor olabilir. Ayrıca evimizde bunlar dışında da depoladığımız gıda malzemeleri, mobilya parçaları, elektronik eşyalar olabilir. Tüm bu eşyaların evimize sığmıyor olması oldukça normal bir durumdur. İşte bu noktada bir depo kiralama fikri oldukça cazip bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Kiralık bir depoya yerleştirdiğimiz eşyaların evimizde kapladığı alanı da daha iyi bir şekilde kullanmak mümkün olacaktır. Peki kiralık depomuza neleri yerleştirebiliriz? Gerçekten de bir İzmir kiralık depo hizmeti almak isteyen herkesin aklına ilk gelen soru bu olur. Aslında bu soruya verebileceğimiz cevaplar oldukça fazladır. Örneğin yazlık kıyafetlerinizi kışın, kışlıklarınızı ise yazın bir kiralık depoda saklayabilirsiniz. Yine mevsimlik olarak ilgilendiğiniz spor dalları veya hobiler için gerekli olan malzemeleri, örneğin kayak takımlarınızı bir depoda saklamak, evinizde bu eşyalara yer bulmak için çabalamanızı önleyecektir. Evimizde sakladığımız eşyalarımız bunlarla da sınırlı değil. Mobilya parçalarından bahsetmiştik. Evimize aldığımız yeni eşyalar bazen eskilerinin kullanılmasına gerek bırakmayabilir. Ancak yerine yeni bir eşya koyduğumuz tüm eşyaları atmayı istemeyiz. Gelecekte gerekli olabileceğini düşündüğümüz eşyalar da vardır. Bu eşyalara evimizde bir saklama alanı bulmak ise hiç kolay değil. İşte bu noktada kiralık bir depo hızır gibi yetişir. Tüm bu eşyaları bir depoda saklayarak evinizde yeni bir saklama alanı bulma sorunundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca şu an tüm eşyalarınız için evinizde bir depolama alanı bulmuş da olabilirsiniz. Ancak bu durum, evinizde yaratmayı amaçladığınızı estetik görüntünün önüne geçiyor olabilir. Bu eşyaları İzmir kiralık depo hizmeti ile saklayarak evinizde açtığınız yeni alanları dilediğiniz gibi değerlendirme şansına da kavuşabilirsiniz.

İzmir Kiralık Depo Seçenekleri
İzmir gibi büyük bir şehirde yaşarken, bahsettiğimiz sorunlarla sıklıkla karşılaşmak mümkün. Gerçekten de çevrenize bir göz attığınızda birçok insanın evinde saklama alanlarıyla ilgili bir eksiklik yaşadığını fark edebilirsiniz. Bu ihtiyacın her geçen gün artıyor olmasıyla birlikte ülkemizde kiralık depo seçenekleri de hızla artmaya başladı. Özellikle büyük şehirlerde farklı firmalar ve hizmetlerle karşılaşmak mümkündür. Kiralık bir depo seçerken seçeceğiniz firmanın müşteri ilişkisi, saklama koşulları ve işe uzman bir yaklaşımla odaklanması oldukça önemlidir. Bu durum aldığınız hizmetle ilgili bir sorun yaşamanızı önleyecektir. Ayrıca depoların boyutları konusunda da farklı seçenekler bulunur. Depo boyutları, ödeyeceğiniz ücrete de etki edeceğinden sizin için en doğru boyutu seçmek önemlidir. Her firma farklı bir hizmet sunar. Bu hizmetler arasından da size en uygunu seçmeniz gerekir. Ülkemizde kiralık depo sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan PratikDepo, uluslararası standartla saklama alanları ve uzman bir güvenlik ekibiyle birlikte İzmir Kiralık Depo Seçenekleri arasında yer alır.

PratikDepo Nedir?
Bahsettiğimiz üzere ülkemizde kiralık depo ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu ihtiyacın bu denli arttığı bir ortamda uzman bir ekiple ve uluslararası standartlarda bir hizmet sunarak talebi karşılamak adına PratikDepo hizmete başlamıştır. Kiralık bir depoya ihtiyaç duyduğunuzda yalnızca bir telefonla tüm süreci halledebileceğiniz bu hizmetlerle PratikDepo, deponuzu evinize kadar getirir ve burada eşyalarınızı yerleştirmenizi sağlar. Ardından deponuz hemen burada kilitlenerek araçlara yüklenir ve ana depoya doğru yola çıkar. Ana depoda da uluslararası standartlarda saklama koşulları sunulmakta ve uzman bir güvenlik ekibiyle burada saklanan tüm depoların güvenliği sağlanmaktadır. Bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde süreci tamamlayabileceğiniz PratikDepo, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına farklı İzmir kiralık depo hizmeti seçenekleri de sunmaktadır. Buna göre farklı boyutlarda depolar arasından size en uygunu seçebileceğiniz gibi, “+1 oda” ve “kargo depo” gibi hizmetler de sizin için uygun bir seçenek olabilir.

+1 Oda Nedir?
Bir kiralık depo hizmeti alırken, buraya yerleştireceğimiz eşyalara belirli aralıklarla ihtiyaç duyarsak ne yapacağımızı düşünürüz. Gerçekten de bazı eşyalar için özellikle boyutlarıyla evimizde çok yer kapladığından bir depoda saklama ihtiyacı duyabiliriz ancak bu durum bu eşyaları sık kullanamayacağımız anlamına gelmez. İşte bu gibi belirli aralıklarla ihtiyaç duyacağımız eşyalar ya da mevsimsel olarak kullandığımız eşyalar için bir kiralık depo hizmeti alacağımızda bu depoyu ne sıklıkla kullanabileceğimiz ve bu sürecin yorucu olup olmayacağı gibi sorular kafamızı kurcalar. PratikDepo, tam bu ihtiyaca parmak basarak deponuzun her üç ayda bir ücretsiz olarak kapınıza dek getirileceği ve burada ihtiyacınız olan eşyaları alıp ihtiyacınız olmayanları deponuza yerleştirdikten sonra yeniden deponuzun ana depoya döneceği bir hizmet olan “+1 oda” hizmetini geliştirdi. Bu sayede yukarıda bahsettiğimiz sorularla uğraşmayacak, sanki evinize yeni bir oda eklenmiş ve eşyalarınızı bu odada depoluyormuş gibi rahatça hareket edebileceksiniz.

Kargo Depo Nedir?
Evinizde saklama alanlarının yetersizliği her eşya için ortaya çıkabilir. Bunlar arasında evraklar, dosyalar, kitaplar ve dergiler de yer alabilir. Bu gibi eşyaların özellikle sık kullanmayacaksak bir depoda saklanması evimizde önemli ölçüde saklama alanı açmamız anlamına gelebilir. İşte bu ihtiyacı gidermek adına PratikDepo, “kargo depo” hizmetini sunmaktadır. Kargo deponun ebatları 40x60x40 olarak belirlenmiştir ve isteğiniz üzerine kargo deponuz evinize getirilir. Burada eşyalarınızı içerisine kendiniz yerleştirebilir ya da ekibimizin yardımını isteyebilirsiniz. Akabinde KargoDepo’nuzun içerisine yerleştirilen eşyaların listesi oluşturulur, isteğinize göre fotoğraf ve video çekimi yapılır. Ardından ana depomuza getirilerek uluslararası standartlarda muhafaza edilir.

İzmir Kiralık Depo Fiyatları
Bir depo kiralarken bahsettiğimiz gibi çok farklı seçenekler ortaya çıkacaktır. Bunlar hizmetin türü konusunda çeşitlilikler olabileceği gibi kiralayacağınız deponun boyutu konusunda da olabilir. Bu değişikliklerin her biri depo için ödeyeceğiniz ücretin belirlenmesi üzerinde etkilidir. Bu sebeple fiyatları incelemeden önce ilk olarak ihtiyaçları belirlemek ve nasıl bir hizmet almak istediğimize karar vermek önemlidir. Bu konuda kararınızı verdiyseniz aşağıdaki butondan İzmir Kiralık Depo Fiyatlarına göz atabilir ya da bizimle iletişime geçerek hem ihtiyacınızın doğru olarak belirlenmesi hem de fiyat tekliflerimiz konusunda bilgi edinebilirsiniz.