FİYAT AL

Ankara Eşya Depolama

Ankara’da eşya depolama alanında hizmet vermekte olan firmamız, kişisel ve kurumsal eşyalarınızın depolanması için üstün kalitede hizmet vermektedir. Hem ahşap hem de teknolojik aletlerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz firmamız, 7/24 güvenlik kamera sistemleriyle gözetlenerek, eşyalarınızın kaybolma ya da zarar görme olasılıklarını en aza indirmiştir. % 100 güvenilir kiralık eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için kısa vadeli ya da uzun vadeli olarak eşyalarınızı bize emanet edebilir, kalite standartları yüksek depolama alanımızı istediğiniz zaman ziyarete gelebilirsiniz.

Nasıl İşler

Ankara Eşya Depolama Ücretlerimiz

Ev/Ofis Depolama Depolama (Aylık) Nakliye
KÜÇÜK PratikDepo 49 TL + KDV 295 TL + KDV
ORTA PratikDepo 120 TL + KDV 295 TL + KDV
BÜYÜK PratikDepo 170 TL + KDV 390 TL + KDV

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Eşya depolama nedir?

Yüksek teknoloji ile kaliteden ödün vermeyen depolama sistemleri hayat kurtarıyor. Özellikle de kıymetli eşyalarını saklamak isteyenler bu yönde seçimini yapıyor. Eşyaların zarar görmemesi ve uzun vadede saklanması için eşya depolama firması tercihinde bulunmak gerekir.

Eşya depolama sözleşmesi yapıyor musunuz?

Eşya depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz eşyalarınızı depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

Ankara eşya depolama Fiyatları?

Ankara Eşya Depolama sayfamızdaki Depolama Fiyatları bölümünden göz atabilirsiniz.

Eşya depolama konteyner büyüklükleri nelerdir?

Tüm depolama ebatlarımızı ve ücretlendirmelerimizi depo fiyatları linkimizden ziyaret edebilirsiniz.

Eşya depolama firmaları güvenilir midir?

PratikDepo'nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir eşya depolama alanında saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı PratikDepo’nuzda eşyalarınız her zaman güven altındadır.

Eşya depolama Ankara şubeniz var mı?

Evet, Ankara ilinde de Eşya Depolama hizmeti için PratikDepo ile iletişime geçebilirsiniz.