Ankara Eşya Depolama

 • Ankara’da Eşya Depolamanın Güvenilir Adresi!

  Ankara’da artan nüfus ve daralan yaşam alanlarının ortaya çıkardığı sorunlara çözüm sunan bir eşya depolama şirketi var. Siz de PratikDepo’nun Ankara Eşya Depolama Hizmeti ile eşyalarınızı güvenle ve sigortalı olarak depolayın!

  eşya depolama
 • PratikDepo, Evinizin Yükünü Alır!

  Ankara Eşya Depolama Hizmeti ile PratikDepo ihtiyaç duyduğunuz an kapınızda.

  eşya depolama

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

1.90 m3 - Küçük Boy PratikDepo

(1 m derinlik – 1,9 m yükseklik – 1 m genişlik)


aylık depolama ücreti
295 TL + KDV


tek yön nakliye ücreti
945 TL + KDV

Küçük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

1.90 m3

Yaklaşık 2 adet çamaşır makinesi sığar.

Küçük PratikDepo

3.70 m3 - Orta Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 1,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
695 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
1095 TL + KDV

Orta Boy PratikDepo’ya neler sığar?

3.70 m3

Yaklaşık 8 adet çamaşır makinesi sığar.

Orta Boy PratikDepo

7.20 m3 - Büyük Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
975 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
1260 TL + KDV

Büyük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

7.20 m3

Yaklaşık 6 adet buzdolabı sığabilir.

Büyük Boy PratikDepoFiyatlara KDV dahil değildir. Sözleşme süresi maksimum 6 ay olabilir.
Eşyalarınız için gerekli olan depolama alanını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için

Hemen Arayın! Biz Sizi Arayalım!

TEK YÖN NAKLİYE HİZMETİ

 • PratikDepo’nuzu kapınıza kadar getiriyoruz.
 • PratikDepo ekibi olarak mobilyalarınızı demonte ediyoruz.
 • Demonte edilen mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı paketliyoruz.
 • Paketlediğimiz eşyaları ve tarafınızca hazırlanmış olan kolileri PratikDepo’nuza özenle yerleştiriyoruz.
 • Mobilya bazlı ürünlerin demontajı, paketlenmesi ve paketlemede kullanılacak olan ambalaj malzemeleri standart nakliye hizmet bedeline dahildir.
 • Kitap, CD, kıyafet, bardak, tabak gibi ürünlerin paketlenmesi ‘küçük eşya paketlemesi’ olarak adlandırılır. Talep etmeniz halinde ise ilgili hizmet için müşteri temsilcilerimiz tarafından fiyat teklifi sunulabilir.

ANKARA EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

 • Depolama süreniz boyunca PratikDepo’nuza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sadece 2 iş günü önce çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmanız yeterli.
 • +1 Oda sözleşmesi kapsamında üç ayda bir PratikDepo’nuzu ücretsiz olarak kapınıza çağırabilirsiniz.
 • PratikDepo’da depo başına 7.500TL’lik ücretsiz sigorta teminatınız vardır.
 • Eşyalarınız 7/24 güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenen, yangın söndürme sistemi olan uluslararası lojistik depo alanlarımızda her zaman güvendedir.


Ankara Eşya Depolama

Eşya Depolama Nedir?
Şehir hayatının getirilerinden biri olarak küçük evlerde yaşamak günümüzde artık oldukça yaygınlaştı. Minimal yaşam felsefesinin de her geçen gün daha fazla tercih edilmesi de bu duruma hız veren etkilerden biri oldu. Peki evlerimiz küçülürken sahip olduğumuz eşyalar da bununla beraber küçüldü mü? Bu sorunun cevabı birçok kişi için “Hayır” olsa gerek. İnsanların tüketim ihtiyacının belki de en yüksek olduğu dönemlerden birinde yaşamaktayız. Birçoğumuzun sahip olmak istediği hala çok fazla şey var ve bunca şeye aynı anda sahip olmak bizi mutlu etse de evlerimizi o kadar mutlu etmiyor. İşte bu artan tüketim ihtiyacı ve buna zıt olarak küçülen evler, eşya depolama ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Eşya depolama, evlerimizde kendilerine yer bulmakta zorlandığımız eşyalarımızın güvenli ve ihtiyacımız olduğunda ulaşılabilecek şekilde depolanmasıdır. Bu sayede hem bazı eşyalarımızdan hem de evimizdeki boş alanlardan fedakârlık yapmaktan kurtulabiliriz.

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Bir eşya depolama hizmeti alırken burada depolanacak eşyaların korunması en büyük önceliklerimizden biridir. Depoların temiz olması, haşere ve böceklere karşı gerekli tedbirin alınmış olması gerekir. Ayrıca hizmet aldığımız firmanın büyük ve düzenli bir depoya sahip olması da alacağımız hizmetin kalitesi açısından önemli olacaktır. Kısaca eşya depolama hizmeti alırken, bu hizmeti alacağımız deponun fiziki şartlarına, sundukları hizmetlere ve tekliflerine dikkat etmeli ve kararımızı buna göre vermeliyiz.

PratikDepo Neler Sunuyor?
PratikDepo, verdiği eşya depolama hizmetini en ulaşılabilir ve kolay şekilde gerçekleştirmeyi, bunu yaparken de güvenliği ve profesyonelliği ön planda tutmayı amaçlayan sigortalı bir eşya depolama hizmetidir. İhtiyaç duyduğunuz anda PratikDepo’nuz kapınıza kadar gelir. Mobilyalarınızın demontajı da ekiplerimiz tarafından yapılır. Demonte edilmiş eşyalar ve beyaz eşyaların güvenliğini sağlamak adına bu eşyalar 125 gramlık kalın balonlu naylonlarla kaplanır. Eşyalarınız paketlenmiş ve düzenli bir şekilde deponuza yerleştirildikten sonra sözleşmeniz ve emtia listeniz hazırlanır. Ardından deponuz kilitlenip anahtarı size teslim edilir. Daha sonra deponuz aracımıza yüklenip Ankara Kazan’da bulunan ana depolama alanımıza götürülür ve buradaki yerini alır.

Ankara Eşya Depolama
Şehir ve iş hayatının koşuşturması içerisinde bir de evimizde fazla eşyalarla zaman harcamak oldukça zordur. Özellikle minimal bir hayatı ve evi tercih ediyorsak evimizde çok fazla eşyanın bulunması hayatımızı kötü etkileyecektir. Bu durumun içinden çıkmak için eşyalarınızı terk etmek zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Özellikle bazı eşyalar ve kıyafetler dönemlik ya da mevsimlik olarak kullanılıp ardından bir sonraki kullanımı beklemek üzere kenara ayrılırlar. İşte bu eşyalarınızın ve evinizde yer bulmakta zorlandığınız diğer eşyalarınızın depolanması için eşya depolama çözümlerine bir göz atmanızı öneririz. Ankara, bahsettiğimiz şehir hayatının ve koşuşturmasının sık rastlandığı şehirlerden biridir. Ankara’da ikamet ediyor ve benzer sorunları yaşıyorsanız eşyalarınızın depolanması konusunda endişelenmeyin. Ankara eşya depolama hizmetleri arasında PratikDepo’da yer almakta ve her ihtiyaca göre eşya depolama çözümleri sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bu eşya depolama çözümleri arasından kendinize en uygun olanı seçmek ve geri kalan tüm işi PratikDepo’ya bırakmak olacaktır.

Ankara Eşya Depolama Seçenekleri
Eşya depolama hizmetine, barındırdığı öğrenci ve memur nüfusu göz önüne alındığında, Ankara’da çok sık ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara eşya depolama hizmetlerine göz attığınızda birçok seçenekle karşılaşmak mümkündür. Bu seçenekler arasından kendimize en doğru olanı seçmek oldukça önemlidir. Çünkü eşya depolama hizmeti seçimi, eşyalarımızın güvenliği ve hizmetin kalitesi açısından özenle gerçekleştirilmesi gereken bir seçimdir. Ankara eşya depolama seçenekleri değerlendirilirken sunulan hizmetin profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğine, güvenli ve sigortalı bir depo hizmeti sunulduğuna emin olmadan hareket etmenin doğru olmayacağını söylemek gerekir. PratikDepo, Ankara’da eşya depolama çözümleri üreten önde gelen firmalardan biridir. Profesyonelliğin ve güvenliğin ön planda tutulduğu bir hizmet sunan PratikDepo, eşya depolama sürecinin sizin için en kolay ve en hızlı şekilde gerçekleşmesini de sağlamaktadır.

PratikDepo Ankara Eşya Depolama Çözümleri
Eşya depolama hizmetleri şehirden şehre farklılık göstermektedir. Yani farklı şehirlerde farklı hizmetlerle ve fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Ankara, PratikDepo’nun hizmet verdiği şehirlerden birisidir ve PratikDepo’nun Ankara’da sunduğu farklı eşya depolama çözümleri vardır.

Eşya Depolamadan Daha Fazlası: +1 Oda
Eşya depolama hizmeti konusunda kullanıcıların belki de en çok düşündüğü ya da bir eşya depolama hizmeti almadan önce kafalarında en çok soru işareti yaratabilecek konulardan bir tanesi de depolanan eşyalar arasından kullanmak istediklerimizi ne zaman ve nasıl alacağımızdır. Bu konuda genellikle belli süreli olarak depolama hizmeti sunulmakta ve bu hizmet sonunda depodaki her şey geri alınmaktadır. PratikDepo, sizlerin eşya depolama hizmetinden alacağınız verimi yükseltmek adına “+1 Oda” hizmetini sunmaktadır. +1 Oda, deponuzun üç ayda bir eşyanızın teslim alındığı adrese ÜCRETSİZ olarak getirilmesi ve deponuzda dilediğiniz ekleme ya da çıkarmaları yaptıktan sonra yeniden ana depoya döndürülmesidir. Bu sayede özellikle belirli dönemlerde ihtiyacınız olan ancak geri kalan vakitlerde ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı, örneğin kayaklarınızı veya yazlık kıyafetlerinizi ihtiyacınız olmadığında depolamak ve ihtiyacınız olduğunda ise deponuzdan kolayca almak imkanına sahip olursunuz. Bu hizmet sırasında eşyalarınızın içerideki düzenini hatırlamak ve hangi eşyanın nerede olduğunu kolayca bulmak adına ekiplerimiz tarafından eşyaların fotoğraf ve videoları da çekilmektedir.

Evrak ve Fotoğraflar için Kargo Depo
Bazı ufak tefek eşyaların depolanması bizler için oldukça önemli olabilir. Örneğin birtakım önemli evraklar, değerli anıları içeren fotoğraflar ya da ders kitapları bunlar arasına girebilir. Bu eşyalara her zaman ihtiyacımız olmasa da bir yerde güvenli ve düzenli bir şekilde saklamayı isteyebiliriz. İşte bu ihtiyacınızı gidermek için PratikDepo sizlere “KargoDepo” hizmeti sunmaktadır. KargoDepo’nun ebatları 40x60x40 olarak belirlenmiştir ve isteğiniz üzerine KargoDepo’nuz evinize getirilir. Burada eşyalarınızı içerisine kendiniz yerleştirebilir ya da ekibimizin yardımını isteyebilirsiniz. Akabinde KargoDepo’nuzun içerisine yerleştirilen eşyaların listesi oluşturulur, isteğinize göre fotoğraf ve video çekimi yapılır. Ardından ana depomuza getirilerek uluslararası standartlarda muhafaza edilir.

Ankara Eşya Depolama

Başkent Ankara; tarihi ile, kültürü ile ve ülke yönetimindeki konumu ile hepimiz için birçok anlam ifade eden bir şehir. İç Anadolu’da yer alması dolayısıyla geniş arazilere sahip olan ve bu sebeple de genellikle geniş evlere sahip olması ile bilinir. Ülkemizin ikinci en kalabalık şehri olan Ankara’da da son zamanlarda tüm büyük şehirlerde olduğu gibi gayrimenkul piyasasında ciddi değişimler söz konusu. Büyük şehirlere olan yönelimin gün geçtikçe hızını arttırarak ilerlemesi, hali hazırda dünya şehirlerinin birçoğunu katlayan nüfuslara sahip şehirlerimizde daha büyük problemlere yol açıyor. Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara da hızla artan nüfusu ve özellikle son bir yıl içerisinde inanılmaz seviyelerde yükselen emlak piyasasından etkilenmiş durumda. Türkiye’nin hemen hemen her büyük şehrinde yaşanan ciddi kira artışları, Ankara’yı da teğet geçmedi elbette. Gayrimenkul fiyatlarında her yönden artış söz konusu ve bu ilk olarak ev satın almanın önüne geçiyor. Artık ev satın almak birçok kişinin gündeminde yer almıyor. Bu durum kiralık evlere olan yönelimi de arttırıyor haliyle. Zaten yükselen fiyatların artan talep karşısında daha da artması sonucunda da bütçeleri zorlayan kiralar ile karşı karşıya kalınabiliyor.
Kiralardaki artışlardan genel olarak bahsettik. Aslında bu durum ev tercihinde de nispeten daha küçük, haliyle daha uygun kiralara sahip, evlere bir yönelim oluşturuyor. Ancak daha küçük evlere olan geçiş, daha önceden var olan eşyaların muhafaza edilmesi veya en basitinden ev ahalisinin tümünün eşyalarının depolanması gibi konularda ciddi problemler oluşturabiliyor. İşte bu notada da devreye artık iyiden iyiye herkesin hayatına girmeye başlayan eşya depolama çözümleri giriyor.

Eşya Depolama Nedir?
Eşya depolama; evinizdeki fazladan eşyalardan kurtulmak veya daha az eşyayı evde barındırıp daha rahat bir hareket alanı oluşturmak adına, eşyalarınızı depolayabileceğiniz farklı boyutlarda depolar kiralama hizmetidir. Evlerimiz içerisinde bizi ve eşyalarımızın tümünü alacak kadar alan olmayabilir. Böyle durumda aşırı eşyanın zar zor sığdırılması, evin içerisindeki yaşam kalitesini de ciddi oranda etkileyecektir. Evinizi sizden çok eşyalarınız kullanıyorsa, orada rahat ve huzurlu hissetme seviyeniz de azalır. Bu gibi durumlarda, ilk olarak kullanmadığınız, fazlalık olan ama atmak da istemediğiniz eşyalar için; daha sonra da evinizin içerisinde çeşitli yerlerde muhafaza ettiğiniz dönemsel kıyafetler, hobi malzemeleri, koleksiyon ürünleri, daha az sıklıkla kullandığınız eşyalar vb. şeyler için eşya depolama hizmeti almayı tercih edebilirsiniz.
Ankara eşya depolama hizmeti, farklı ihtiyaç türlerine ve seviyelerine göre şekillenen, farklı hizmet modelleri ile çalışan geniş bir sektördür. Açıkçası burada sizin ihtiyacınızın detayına göre alacağınız hizmetin türü de birçok değişikliğe sahip olacaktır.
Ankara eşya depolama yönünden hızlı ilerleyen bir şehir haline geliyor. Evlerini yetersiz bulan veya çok daha rahat şartlarda evinde yaşamak isteyen Ankaralılar için eşya depolama artık güzel bir çözüm haline geldi. Bu hizmetten ve kolaylıklarından yararlanmak için, Ankara depo kiralama seçeneklerini yakından inceleyelim.

Eşya Depolama Ne İşe Yarar?
Evinizde eşyaların çok fazla sayıda olması, belki de zaten sizin için bile yeterli olmayan alanın önemli bir kısmını kaybetmenizin psikolojik açıdan size olumsuz etkileri olacaktır. Şehrin kalabalığı içerisinde zaten birçok olumsuzluk yaşamaktayız. Bu kargaşanın içerisinden kaçıp bir nebze de olsa rahatlamak için evimizin yaşam alanının durumu oldukça önemli. Bu sebeple evinizde daha fazla yaşam alanına sahip olmak için eşya depolama hizmetine başvurabilirsiniz.
Eşya depolama ile öncelikle evinizde gereksiz yere alan dolduran eşyalardan kurtulabilirsiniz. Bunun yanında evin çeşitli noktalarında dolapların içine tıkıştırılmış eşyaları depoya kaldırarak fazladan dolap bulundurma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca evde sınırlı alana sığdırmaya çalıştığınız eşyaların içerisinden aradığınızı bulmak da oldukça zor olacaktır. Eşya depolama ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde deponuza yerleştirebilir, daha sonra aradığınız herhangi bir şeyi rahatça bulabilirsiniz. Bu yönden evinizin dağınık ve düzensiz olmasını önlediği gibi depolama alanlarınızın da artık çok daha düzenli bir halde olmasını sağlayabilirsiniz. Özetle eşya depolama yaşamınıza daha fazla yer açmanıza olanak sağladığı gibi aynı zamanda daha düzenli ve tertipli olmanıza da imkan sağlar.

Ankara Eşya Depolama Seçenekleri
Eşya depolama daha önce de söz ettiğimiz gibi ihtiyacınızın niteliğine ve boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Burada alacağınız hizmetin yöntemi de değişebilir. Depo kiralama seçenekleri içerisinde, deponuzun şekli, özellikleri, imkanları gibi birçok detayı incelemeniz ve bu doğrultuda karar vermeniz gerekiyor. Deponuzda barındıracağınız eşyaların içeriği bu kararda oldukça önemli. Eşyaların özel ihtiyaçları, barınma koşulları bulunuyorsa depo tarihini de bu doğrultuda yapmak gerek. Ayrıca büyük şehirlerin kalabalığı ve trafik sorunu dolayısıyla bir noktadan diğerine gitmek önemli bir problem. Bu sebeple deponuzun konumu da tercih sırasında dikkate alacağınız unsurlardan olacak ve seçenekler arasında karar vermenizi sağlayacak.
Depoların birçok türü bulunuyor ancak eğer evinizden depoya git gel yapmak istemiyorsanız mobil depolama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Mobil depolama ile evinizden çıkmadan, kapınıza kadar gelen depoları kullanarak zaman ve enerji tasarrufu yapmak mümkün. Peki mobil depolama nedir, mobil depolama ile nasıl tanışacaksınız?

Evinize Gelen Depolama: PratikDepo Nedir?
PratikDepo; eşya depolama hizmetine yenilikçi, modern ve kolaylıklarla dolu bir çözüm getiriyor. PratikDepo’nun özel ışıl işlemden geçirilmiş ahşap konteyner depoları, her türlü haşareye ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir şekilde eşyalarınızı depolamaya hazır olarak size ulaşıyor. Konteyner depolar, evinize kadar geliyor, PratikDepo’nun profesyonel ekipleri tarafından eşyalarınız özenle paketlenip yerleştirildikten sonra bizzat depo sahibi tarafından kilitleniyor. Kilitlediğiniz deponuz ardından depolama merkezine götürülüyor ve siz yeniden çağırana dek orada muhafaza ediliyor. Eşyalarınızı almak isterseniz de yine kapınıza kadar yeniden geliyor ve siz hiç evinizden çıkmadan bütün eşya depolama sürecini çözmüş oluyorsunuz.
PratikDepo farklı ihtiyaçlara yönelik olarak küçükten büyüğe birçok konteyner depo çeşidine sahip. Bu sayede aslında ne dar bir alana sığışmaya çalışıyor ne de gereksiz yere büyük bir depoya para vermek zorunda kalıyorsunuz. Özetle eğer hala kullanmadıysanız yakında hayatınızın bir parçası olması muhtemel eşya depolama hizmetine yeni bir bakış açısı ile sahip olmak için, PratikDepo size tüm imkanları sunuyor.

Fazladan Bir Odaya Ne Dersiniz? +1 Oda Nedir?
PratikDepo’nun yenilikçi hizmetleri içerisinde, evinizde fazladan bir odaya sahip olmuşçasına depolama yapabileceğiniz bir hizmeti de var. +1 Oda, evinizin bir odasıymışçasına, kapınıza kadar gelen depoya eşyalarınızı yerleştirmenize ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda tekrar çağırabilmenize olanak tanıyor. Örneğin kışlık eşyalarınızı +1 Oda’nıza yerleştirdiniz. Mevsim geçişinde deponuzu evinize çağırabilir, kışlıkları alıp yerine yazlıkları yerleştirdikten sonra tekrar depolama merkezine gönderebilirsiniz. Bu sayede evinizin bir odasını depoya çevirmiş olma kolaylığı ile depolama yapabilirsiniz. +1 Oda, 3 ayda bir ücretsiz olarak çağrılabiliyor. Bu sayede ekstra bir maliyet de olmadan eşyalarınızı kolayca depolayabiliyorsunuz.

Ankara Eşya Depolama Fiyatları
PratikDepo Türkiye’nin üç büyük şehri; İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet veren bir girişim. Bu hizmet noktaları içerisinde bölgelerin standartlarına göre ufak değişiklikler olsa da temel olarak aynı seviyedeki hizmetini üç şehirde de sunmakta. PratikDepo’nun sunduğu depolama çözümleri standart depolama ve +1 Oda şeklinde ikiye ayrılıyor öncelikle. Bunun ardından da depo boyutları ile seçenekleri artıyor. PratikDepo’nun KÜÇÜK PratikDepo, ORTA PratikDepo ve BÜYÜK PratikDepo olmak üzere üç depo türü ve evrak türü eşyaların depolanması için KargoDepo seçenekleri bulunuyor.
Ankara’da en pratik ve en uygun fiyatlarla depolama yapabilmeniz için PratikDepo’nun depolama seçenekleri sizin için en iyi tercihlerden olacaktır. PratikDepo’nun yenilikçi çözümlerinin fiyatları ise buradan ulaşabilirsiniz.