PratikDepo’nun sunduğu kişiye özel sigortalı eşya depolama hizmeti ile tanışmak ve eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Eşya Depolama Fiyatları

İSTANBUL

 
  Aylık depolama bedeli Tek yön nakliye bedeli
Küçük PratikDepo 990 TL 2925 TL
Orta PratikDepo 1875 TL 4125 TL
Büyük PratikDepo 2875 TL 5175 TL
 

İZMİR

 
  Aylık depolama bedeli Tek yön nakliye bedeli
Küçük PratikDepo 925 TL 2625 TL
Orta PratikDepo 1675 TL 3675 TL
Büyük PratikDepo 2575 TL 4875 TL
 

ANKARA

 
  Aylık depolama bedeli Tek yön nakliye bedeli
Küçük PratikDepo 925 TL 2625 TL
Orta PratikDepo 1675 TL 3675 TL
Büyük PratikDepo 2575 TL 4875 TL
 

* Fiyatlara KDV dahil değildir. Sözleşme süresi maksimum 6 ay olabilir.

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Esnasında Sahadan Fotoğraflar

  • eşya depolama
  • eşya depolama
  • eşya depolama
  • eşya depolama
  • eşya depolama
  • eşya depolama
  • eşya depolama

Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin!

Eşyalar her ne kadar herkes için oldukça kıymetli olsa da bazen taşınma, ev, şehir veya ülke değiştirme gibi sebeplerle hem bireyler için hem de kurumlar için geçici süre depolanmayı gerektirebilir. Bunun yanında evinizde veya ofisinizde zaman zaman kullandığınız ancak uzun vadede alanınızda gereksiz yer kaplayan ürünler olabilir. Bu gibi ürünler zaten birçok evde ve ofiste yetersiz olan yaşam alanından çalarak, günlük aktivitelerinizi olumsuz etkileyebilir. Özellikle evlerde atmaya veya elden çıkarmaya kıyılamayan eşyalar, hane halkının alanlarını daraltmakta, ev içerisindeki yaşamı zorlaştırabilmektedir. Bunun yanında yine hem bireysel hem de ticari alanlarda yeterli depolama alanı da bulunmuyor. Mevcutta bulunan kiler, garaj gibi alanlar da depolanan eşyalar için ciddi riskler ortaya çıkarabiliyor. Bu sebeple depolama alanı bulunan binalarda dahi önemli eşyalar yaşam alanının içerisinde saklanmak zorunda kalınabiliyor. Bu gibi durumlarda, eşyaların güvenle korunması ve saklanması için eşya depolama hizmetinden yararlanmak hayat kurtarıcı bir çözüm olabilir.

Eşya Depolama Nedir?

Yeni bir eve taşınacağınızda, ofisinizi yeni bir binaya taşıyacağınızda veya bir süreliğine farklı bir yere gitmeniz ev eşyalarınızı yanınızda götürmemeniz gerektiğinde eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ne zaman ve ne şekilde ortaya çıkacağı belli olmayacak olan bu gibi durumlarda, hızlı çözüm üretmek için eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti de tam da bu noktada devreye girer. Eşyalarınızın yıpranma ve hasar yaşamadan, ömrünü koruyarak saklanması için gerekli şartları sağlayan depolama firmaları; teknolojik altyapılara sahip, size özel depolarla bu hizmeti almanızı sağlar.

Bu hizmetler, çeşitli sebeplerle ortaya çıkan, eşyalarınızı barındıracak alan ihtiyacınıza çözüm üretmektedir. Depolama firmalarının sunduğu çözümler, sıradan bir depoda veya evinizin garajında depolamaktan çok daha güvenli bir yol sunmaktadır. Bu sayede dönemsel, uzun süreli vb. birçok farklı türde depolama çözümüne ulaşmak da mümkün. Eşya depolama hizmeti, aynı zamanda eşyaların doğru şekilde parçalarına ayrılması, tüm parçalarının hasar almayacak şekilde paketlenmesi, nakliye süreci için birbirine çarpmadan yerleştirilmesi, depolama alanına güvenle ulaştırılması, depolama süreci boyunca oluşabilecek tüm olumsuz durumlara karşı önlemlerin alınması gibi birçok yan unsuru da içerisinde barındıran bir süreçtir. Bu sebeple depolama hizmetinden bahsederken, tüm bu süreçlerin de işin içerisine dahil edildiği, detaylı ve özenli bir çalışmanın gerekliliği göz ardı edilmemelidir.

Eşya Depolama Hizmeti Ne İşe Yarar?

Çok uzun bir süre olmasa da eşyaların toplu halde bir yerde depolanması, hasar görmelerine ve yıpranmalarına sebep olabilir. Eşyaların depolandığı alanın durumu kadar depolanma biçimi de bu sebeple oldukça önemlidir. Depolama öncesinde eşyaların paketlenmesi ve kutulanması süreci eşyanın toz vb. maddelerden korunması, kırılmaya yol açacak darbelerden korunması gibi durumlar için oldukça önemlidir. Eşya depolama hizmeti, eşyaların evden depolanma alanına gitmek için hazırlanıp paketlenmesi, taşınması ve depo alanında muhafaza edilmesi gibi birçok unsuru kapsar.

Depolama firmaları eşyaların demonte edilmesi sürecinin en doğru şekilde yapılması, eşyaların birbirine zarar vermeyecek şekilde paketlenmesi, evden veya ofisten depolama alanına hasarsız bir şekilde taşınması, depolama alanının asgari ihtiyaçları hazır bir şekilde sunulması gibi çözümler sunmaktadır. Bu çözümler; ani bir şekilde depolama ihtiyacı olan kişilerin, vakit kaybetmeksizin ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmalarını ve gözleri arkada kalmadan eşyalarını bırakmalarını sağlar.

Kimler Eşya Depolama Hizmetinden Yararlanabilir?

Eşya depolama hizmeti hem bireysel olarak hem de ticari olarak kullanılabilen bir çözümdür. Her iki müşteri türü için de farklı ihtiyaç türleri mevcut ve depolama hizmeti tüm bu ihtiyaçlara yönelik çözümler sunabiliyor. Eşya depolama hizmetinden yararlanabilecek kişilerin ihtiyaç kategorilerini ise şu şekilde listeleyebiliriz:

1. Taşınma İçin Eşya Depolama

Taşınma süreci bazen beklenildiğinden daha uzun sürebilir. Yeni taşınılan eve yerleşmeden önce yapılması gereken çeşitli bakım ve tadilat süreçleri olabilir. Bunun yanında ev bulma sürecinin zorluğu ile, yeni bir ev bulmadan önce eski evi boşaltmak gerekebilir. Bu gibi durumlar yaşayan kişiler için eşya depolama hizmeti kolay bir çözüm yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

2. Şehir veya Ülke Değişiminde Eşya Depolama

Belirli bir süre ile şehir veya ülke değişimi yapmak gerekliliğinde var olan eşyaları saklamak, düşük ücretlere elden çıkarmaktan çok daha karlı olabilir. Bu da geri dönene kadar eşyaların muhafaza edilmesi ihtiyacını doğurur.

3. Koleksiyon Saklamak için Eşya Depolama

Birçok farklı ilgi alanının koleksiyonunda depolama en önemli unsurlardan biridir. Bir noktadan sonra büyüklüğü evlerde saklamaya müsait olmayan koleksiyonların güvenle saklanabilmesi için depolama hizmeti tercih edilebilir.

4. Fazla Eşyaları Depolama

Zaman zaman evlerdeki eşyalar yenileri ile değiştirildiğinde veya daha büyük bir eve geçene kadar fazlalık konumuna düşebilir. Bu fazla eşyalar evlerde gereksiz yer kaplayarak yaşamı zorlaştırabilir. Düşük fiyata satmak istememe, hatırası olduğu için saklama gibi birçok sebeple bu eşyalar elde tutulabilir. Örneğin; çocuklar büyüdükten sonra kıyafet, beşik, dolap vb. malzemeler hatıra amaçlı, ileride kardeşlerde kullanılma amaçlı veya birileri ile paylaşma amaçlı olarak saklanmak istenebilir.

5. İş Ekipmanları Depolama

Çeşitli işlerde kullanılan ekipmanlar, her an ihtiyaç duyulmuyor ise ofislerde gereksiz yer kaplayabilir. Bu gibi ürünler farklı kullanım alanlarına göre ayrı ayrı depolanarak ihtiyaç duyuldukça kullanılmak üzere depolanabilir.

6. Ev Yenileme İçin Eşya Depolama

Bazen evin içerisinde bir veya birden fazla tadilat yapmak gerekebilir. Bu gibi süreçler, eşyaların kırılma, yıpranma ve hasar görme gibi riskler ile karşılaşmasına sebep olabilir. Tadilat işlemleri süresince, eşyalar için depolama hizmeti kullanmak tercih edilebilir.

7. Evlilik Hazırlığında Eşya Depolama

Evlilik hazırlığı sürecinde, evin ihtiyacı olabilecek hemen her eşya bütçeyi yormamak için uzun bir süreye yayılarak satın alınabiliyor. Küçük eşyalar bir şekilde muhafaza edilebilse de beyaz eşya gibi fazla yer kaplayan ürünler için evler yetersiz kalıyor. Depolama probleminden dolayı bazen alınacak üründen vazgeçmek ve belki de mevcut indirim fırsatını kaçırmak da mümkün olabiliyor. Bu gibi durumlarda, evliliğe kadarki sürede eşyaları depolama hizmeti ile saklamak çözüm olabilir.

8. Ev Boşaltma İçin Eşya Depolama

Ölen veya evini belirli bir süre kullanamayacak bir kişinin evini satmak veya kiraya vermek için öncelikle eşyalarını boşaltmak gerekiyor. Ancak eşyaları toplu bir şekilde hızlıca satmak genellikle pek mümkün olmuyor. Evi hızlıca boşaltmak ve eşyalar ile ne yapılacağına uzun vadede karar vermek için depolama hizmeti bir çözüm yolu olarak kullanılabilir.

Depolama Hizmeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşya depolama hizmetinin ne olduğu, neden ve kimler tarafından kullanılabileceğinden bahsetmenin ardından, daha sonra problemler ve üzücü olaylar yaşamamak için depolama hizmeti tercihi yaparken nelere dikkat edileceğine de değinmek oldukça önemli. Yanlış bir tercih uzun emeklerle elde edilmiş eşyaların zarar görmesine, kaybolmasına vb. durumlara sebep olabilir. Bu durum da daha güvenli bir şekilde saklamak isterken, alınan hizmeti anlamsızlaştırır. Depolama tercihi yaparken alınacak hizmetin süreçlerine, bu süreçlerdeki altyapı yeterliliğine ve deneyime dikkat etmek oldukça önemlidir. Doğru bir tercih yapmak için dikkat etmek gereken ana maddeler şu şekilde sıralanabilir:

1. İhtiyacın Doğru Belirlenmesi

Depolayacağınız eşyaların türü ve mevcut durumları alınacak olan hizmetin de belirleyicisi olacaktır. Eşyalarınız kolay yıpranacak türden (belge vb.) şeyler ise veya koleksiyon ürünleri ise daha sterilize bir ortama ihtiyaç duyabilirsiniz. Ya da eşyalarınızın durumu uzun süreli depolanmayı kaldıramayacak seviyede olabilir. Bu gibi detaylara dikkat ederek hem ne tür bir depolama hizmeti alacağınıza hem de ne kadar bir bütçe ayırabileceğinize karar vererek hizmet tercihi yapmanız doğru olacaktır.

2. Sigorta

Ne zaman ne yaşanacağını asla bilemeyiz. Deprem, sel, yangın gibi birçok beklenmedik afet eşyalarınızın bulunduğu depoyu etkileyebilir. Bu gibi durumlarda kaybedeceğiniz eşyaların karşılığını bir nebze de olsa (anıların karşılığı elbette ki yok) alabilmeniz için sigorta oldukça önemlidir. Depolama hizmetinizin içerisinde, eşyalarınızın bu vb. durumlar için sigortalı olduğundan mutlaka emin olmak gerekir. Bunun yanında sigortanın size sunduğu imkanlar, kapsadığı ve kapsamadığı durumlar gibi detayları da incelemek ve depolama hizmeti tercihinde bunları kıyaslayarak ilerlemek daha iyi bir tercih olacaktır.

3. Temizlik

Eşyalarınızın depolanacağı alanın temizliği de oldukça önemli konulardan biridir. Uzun vadede toz, akar gibi unsurlar, bunun yanında çeşitli böcekler ve haşereler eşyalara ciddi zararlar verebiliyor. Özellikle yeterince temiz olmayan alanlarda ortaya çıkan bu tarz şeyler, eşyalarınızda kalıcı hasarlara sebep olabilir. Bu yüzden depolama yapacağınız alanın ne kadar temiz olduğu, ne sıklıkla temizlendiği, haşerelere karşı ne gibi önlemler alındığı gibi noktalara mutlaka dikkat etmek ve bu doğrultuda bir değerlendirme yapmak gerekir.

4. İklim Şartları

Uzun süre boyunca belirli bir alanda duracak olan eşyalar için bir diğer önemli husus da alanın iklimlendirmesinin doğru ve yeterli olup olmadığıdır. Eşyalar fazla sıcak, nemli veya rutubetli ortamlarda yıpranabilir ve zarar görebilir. Özellikle doküman depolama gibi durumlarda bu unsurlar fazlasıyla önem kazanmakta hatta hayati riskler barındırmaktadır. Bu yüzden depolama hizmeti tercihi yaparken, alanların iklimlendirme özellikleri detaylıca incelemeli ve bu unsurların iyiliğinden emin olunmalıdır.

5. Güvenlik

Depolama alanlarında onlarca farklı kişiye ait yüzlerce farklı eşya bulunabilir. Özel depolarda, konteynırlarda vb. şekillerde depolanan bu eşyaların içerisinde de birçok değerli şey bulunabilir. Hırsızlık vb. durumlar bu yüzden önemli bir risk oluşturmaktadır. Bundan dolayı depo alanlarında güvenlik önlemlerinin iyi derecede olması, güvenlik kameraları ve görevlileri ile sürekli takip edilmesi gerekmektedir. İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bu noktalarda bırakabilmek ve ilerde tereddüt ve korku yaşamamak için depolama tercihinin başında güvenliğe önem verilmeli ve önlemlerin yeterliliği değerlendirilmelidir.

6. Tecrübe

Depolama ve nakliye süreçleri, deneyim ve uzmanlığın oldukça etkili olduğu bir sektörel yapıya sahip. Özellikle eşyaların demonte ve nakliye sürecinde deneyimli bir ekip olması, alınan hizmetin çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Bu sebeple hem depolama firmasının hem de ekibinin sektörde deneyimli, işinde uzman olması dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Deneyimli firmaları tercih etmek eşyalarınızı güvenle emanet edebilmenizi de sağlayacaktır.

7. Sözleşme Şartları

Uzun bir süre boyunca eşyalarınızı depolara emanet edecek olabilirsiniz. Bu durumda bıraktığınız eşyaların tamamını ve ne durumda olduklarını da hatırlamanız mümkün olmayabilir. Ayrıca hizmeti alırken vadedilen unsurların hepsini net hatırlamanız da oldukça zor. Bu sebeple firma ile yaptığınız sözleşmenin mutlaka tüm detayları içeren bir şekilde hazırlanması gerekiyor. Bu sayede teslim ettiklerinizi de, depolama süreci boyunca vadedilenlerin yerine gelmesini de takip ve kayıt altına alma imkanı elde edebilirsiniz. Hizmet almadan önce mutlaka sözleşme detaylarını iyi incelemeli, artılar ve eksiler iyice değerlendirilmelidir.

8. Ambalajlama / Paketleme

Ürünlerin en güvenli şekilde muhafaza edilebilmesi için doğru ambalajlama hassas bir noktadır. Özellikle nakliye esnasında sabit olmaması, darbeye karşı yumuşatıcı önlemler alınmaması gibi sebeplerle eşyalarınız zarar görebilir. Bu sebeple ambalajlamanın çok iyi yapılması ve uzun süreler boyunca dayanabilecek durumda olması gerekmektedir. Tercih yapmadan önce, mutlaka daha önce yapılan ambalajlama örnekleri incelenmeli ve güvenliğinden emin olunmalıdır.

PratikDepo Nedir?

PratikDepo; eşya depolama ihtiyaçlarınız için, evinize kadar gelip hazırlanan özel konteyner depolarla hizmet veren sigortalı eşya depolama hizmetidir. PratikDepo, geleneksel eşya depolama alanlarından farklı olarak size özel mobil depolarla sektöre yenilikçi bir çözüm sunuyor. PratikDepo konteynerları, evinize kadar gelip eşyalarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz mobil depolama çözümü sunarak evinizden çıkmadan depolama çözümlerine ulaşmanızı sağlıyor.

Eşya depolama ihtiyacınız esnasında farklı dertleriniz olması muhtemel. Bu süreçte ne eşyaların demonte edilmesi, toplanması ve paketlenmesi gibi süreçler; ne de nakliye, depoların kontrol ve yerleşimi gibi süreçlerle uğraşacak vaktiniz olmayabilir. Özellikle depo bölümüne gitmek eşyaların yerleşimi sırasında da sonrasında boşaltmak istediğinizde de zorlu bir süreç olabilir. PratikDepo’nun sunduğu çözüm ile tüm bu zaman ve enerji kaybettiren, aynı zamanda asıl işleriniz aksamasına sebep olan aşamalardan kurtulabilirsiniz. PratikDepo’nun yenilikçi mobil depoları, size evinize kadar gelen bir konteyner depo çözümü sunuyor.

PratikDepo konteyner depoları; rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı ahşap malzemeden oluşuyor ve bu sayede eşyalarınız için yüksek seviyede korunaklı bir çözüm sunuyor.

Depolama ihtiyacınızın boyutuna göre farklı hacimlerde konteyner depolama ünitelerinden bir veya birkaç tane kiralayarak eşyalarınız için gerekli saklama alanını oluşturabilirsiniz. PratikDepo eşya depolama ihtiyacınızın tüm aşamaları için alanında uzman kadrosu ile çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu sayede evinizden hiç çıkmadan ve sürecin hiçbir aşamasında uğraşmadan eşyalarınızın depolanmasını sağlayabilirsiniz.

PratikDepo Hizmetleri Nelerdir?

PratikDepo; mobil depolama odaklı ve farklı ihtiyaçlar için özel boyutlara ve özelliklere sahip depolama üniteleri hizmeti sunmaktadır. Sunduğu depolama ünitesi çözümleri, ahşap konteynerlar ile aslında normal bir depoya göre çok daha büyük bir güvenlik ortamı sağlayabiliyor. PratikDepo’nun çözümleri 5 temel aşamadan oluşuyor. Öncelikle eşyalarınızın boyutları doğrultusunda istediğiniz hacimde ve sayıda pratik deponuz evinize geliyor. Alanında uzman nakliye profesyonelleri eşyalarınızı paketliyor ve depolama ünitenizin içerisine yerleştiriyor. Burada kilitlenen konteynerın anahtarı size teslim ediliyor. PratikDepo’lar yalnızca eşya sahibinin yanında kapatılıp açılabiliyor ve anahtarı da yalnızca eşya sahibinde bulunuyor. Daha sonra deponuz PratikDepo’nun ana depolama alanına taşınıyor ve burada muhafaza ediliyor. Son olarak eşyalarınızı geri almak istediğinizde yine depolama üniteniz evinize kadar getiriliyor ve burada boşaltılıyor.

Pratik Depo hizmetleri temelde 3 farklı PratikDepo ünitesi üzerinden ilerlemekte. Küçük PratikDepo, Orta PratikDepo ve Büyük PratikDepo olmak üzere 3 farklı hacimde ünite eşya sahibinin ihtiyacı doğrultusunda kullanılabiliyor. Küçük PratikDepo ünitesi 1.90 m3’lük bir hacme (1 m derinlik – 1,9 m yükseklik – 1 m genişlik) sahip ve yaklaşık 2 adet çamaşır makinesinin sığacağı bir boyuttadır. Bu ünite ile sık kullanmadığınız eşyalar, çeşitli spor ve hobi malzemeleri, kıyafetler ve bavullar veya çocukların oyuncakları gibi ürünleri saklayabilirsiniz. Orta PratikDepo ise 3.70 m3’lük bir hacme (2,35 m derinlik – 1,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik) sahip ve içerisine yaklaşık 8 adet çamaşır makinesi sığabiliyor. Bu ünite ile de çeşitli ürünlerinizin yer aldığı koliler, mutfak eşyalarınız, valizleriniz ve demonte edilmiş mobilyalarını gibi yüksekliği 1 metreyi geçmeyen eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Son olarak Büyük PratikDepo ise 7.20 m3’lük bir hacme (2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik) sahip ve yaklaşık 6 adet buz dolabı sığabiliyor. Bu ünite geniş hacmi ve yüksekliği ile standart bir evde ve ofiste bulunan ürünlerin neredeyse her türlüsünü saklamanıza olanak sağlar.

PratikDepo’nun eşya depolama üniteleri haricinde, standart eşya depolama hizmetine ek alternatif hizmetleri de bulunuyor. Bu hizmetlerden en çok dikkat çekeni olan “+1 Oda” yılın tamamında kullanılmayan ürünlerin saklanması için oldukça etkili bir çözüm.

Yıl içerisinde belirli dönemlerde kullanılan birçok ürün var. Yazlık ve kışlık kıyafetler, sezonluk bahçe ve balkon mobilyaları, spor ekipmanları ve hobi malzemeleri gibi birçok eşya yıl içerisinde belirli dönemlerde kullanılıp tekrar kaldırılan türden ürünler. +1 Oda hizmeti, bu gibi ürünlerin depolanmasında evinizin ekstra bir odası gibi davranarak yıl içerisinde de istediğinizde ulaşabileceğiniz bir yol sunuyor. +1 Oda hizmeti ile kullanıcılar dilerler ise üç ayda bir depolarını tekrar adreslerine çağırabiliyor ve içerisinde bulunan eşyalardan alabiliyor ve yerlerine yenilerini bırakabiliyor. Bu sayede örneğin yazlık ürünleri deponuzdan alıp kışlıkları yerleştirebilir ve mevsim geçişlerinde evinizde yer kaplamadan depolama sağlayabilirsiniz.

PratikDepo ayrıca daha küçük eşyaların depolanabilmesi için KargoDepo isimli bir hizmete de sahiptir. Kitap, evrak, fotoğraf, CD vb. ürünlerin saklanması amacıyla 40cm x 60cm x 40cm boyutlarında plastik kolilerden oluşan bu hizmet ile küçük çaplı depolama ihtiyaçları için de çözüm sağlanmaktadır.

PratikDepo aynı zamanda depolamanın ihtiyaç duyduğu tüm ek yan hizmetleri de sunmaktadır. Evinize gelen PratikDepo’nun içine yerleştirilecek olan tüm ürünlerin demonte edilip paketlenmesi ve ünitenin içerisine dikkatlice yerleştirilmesi, PratikDepo nakliye hizmetinin içerisine dahildir. Bu sayede tek bir hizmet ile sürecin içerisindeki tüm aşamalara çözüm üretmenizi sağlar.

Depolama ihtiyacınızın kaç ünite gerektirdiği konusunda da PratikDepo müşteri hizmetleri destek sağlamaktadır. Depolanacak olan ürünlerinizin listesini çağrı merkezi veya iletişim maili ile paylaştığınızda, eşyalarınızın depolanması için gerekli mobil depo sayısı önerisini alabilirsiniz. Ancak bu konuda işinizi garantiye almak isterseniz, Pratik Depo ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet ile eksper nakliye öncesi evinizi ziyaret eder ve eşyalarınızın ne kadar ünite içerisine sığacağı konusunda tespit yapar.

PratikDepo’yu Neden Tercih Etmelisiniz?

1. Uluslararası standartlarda eşya depolama alanları

PratikDepo’nun konteynerları evlerden teslim alındıktan sonra ana depolama merkezlerine taşınır. Bu noktalar, uluslararası depolama standartlarına uygun olarak sürekli temizlik ve dezenfekte çalışmaları ile korunmaktadır. Özellikle böcek ve haşerelere karşı sürekli ilaçlanarak önlemler alınmakta, temizlik yine uluslararası standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. PratikDepo’nun güvenli konteynerları, güvenli depolama merkezlerinde korunmaktadır.

2. 14 yıllık kurumsal deneyim

Pratik Depo, 14 yıllık sektörel deneyimi ile depolama ve nakliye çözümlerinde profesyonel bir yaklaşım ile hizmet vermektedir. Deneyim ve tecrübenin oldukça önemli olduğu bu sektörde, 14 yıl gibi uzun bir deneyim ile eşyalarınızı güvenle bırakabilirsiniz.

3. Alanında uzman profesyonel ekip

Eşya demonte edilmesi, paketlenmesi ve taşınması tecrübesiz ellerde ciddi riskler ortaya çıkarabilir. PratikDepo’nun kadrosu, sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Bu sayede evlerinizde eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde paketlenmesi ve depolanması sağlanır. PratikDepo ekibi, yaptığı işi en şekilde bilen kişilerden oluşması ile güven veren bir görünüme sahip.

4. Nefes alabilen ahşap konteynerler

PratikDepo’nun yenilikçi konteyner çözümleri, nefes alabilen ahşap konteynerlardan oluşmakta, eşyaların hava almasına ve güvenle saklanabilmesine olanak tanımaktadır. Bu yenilikçi çözüm ile eşyalarınızın güvenle saklanması sağlanmaktadır.

5. Üst düzey güvenlik önlemleri

Depolama alanları, barındırdığı birçok farklı kişiye ait birçok farklı eşya ile hırsızlık için dikkat çekici bir alan oluşturabilir. Depoda bulunan alanlarda birçok kıymetli eşya bulunmaktadır ve bu yüzden güvenlik önlemlerinin sıkı bir şekilde tutulması gerekir.

PratikDepo konteynerlarının saklandığı ana depolama merkezi, 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ve profesyonel güvenlik görevlileri ile korunmaktadır. Yaşanabilecek her türlü olumsuz duruma karşı sürekli kontrol ve tedbir halinde olan güvenlik önlemleri ile eşyalarınızın her an güvenle saklanması sağlanmaktadır.

6. Sabit fiyat garantisi

PratikDepo’nun sunduğu ünitelerin fiyatları belirli bir tarifeye sahiptir ve bu fiyat yapılan sözleşme ile de Pratik Depo’nun dijital kanallarında da açıkça belirtilmektedir. Sabit fiyat garantisi ile eşya sahipleri süprizlerle karşılaşmadan, belirli aylık bedeller üzerinden ödemelerini yapabilirler. PratikDepo’nun sabit fiyatları içerisine, standart depolama hizmetlerinin sunduğu tüm imkanlar dahildir.

7. Ücretsiz sigorta teminatı

Ne zaman ne gibi bir durumla karşılaşılacağı belli olmaz. Aniden ve beklenmedik şekilde ortaya çıkan birçok durum eşyalarınızın kalıcı hasarlar almasına hatta kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlar için PratikDepo sigorta imkanları sunmaktadır. Ayrıca her bir depo başına 7.500TL’lik ücretsiz sigorta teminatı da bulunmaktadır. Bu sayede Pratik Depo bünyesinde sakladığınız eşyalarınız hem tüm güvenlik önlemleri ile korunurken hem de olabilecek bir aksiliğe karşı da sigortalanmış olur ve eşyalarınızı depolarken içinizi rahat ettirir.

8. Afetlere karşı önlemler

PratikDepo, olası bir afet durumunda hem en hızlı şekilde haberdar olmak hem de en hızlı şekilde müdahale etmek için tüm depolarda gerekli önlemlere sahiptir. Yaşanabilecek afetlere karşı alarmlar, yangın söndürme sistemleri gibi teknolojilerle tüm kötü senaryolar için çözüm yolları bulunmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

Eşya depolama ihtiyacının en yoğun olarak yaşandığı yer şüphesiz ki İstanbul. Şehrin kalabalığı ve evlerin küçük yapısı sebebiyle özellikle fazlalık eşyaların depolanması konusunda İstanbul büyük bir ihtiyaç yaşıyor. PratikDepo, yenilikçi depolama çözümleri ile Avrupa yakasında bir tane Anadolu yakasında 2 tane olmak üzere, İstanbul’da toplamda 3 deposu ile hizmet vermektedir. Pratik Deponun merkezi konumlardaki depoları ile hızlı ve kolay bir depolama çözümüne ulaşmanız mümkün. PratikDepo aynı zamanda İzmir ve Ankara eşya depoları ile de 3 şehirde depolama çözümü sunmaktadır.

Eşya depolama güven gerektiren bir süreç ve bu sebeple birçok farklı açıdan değerlendirme yapmadan seçim yapmak da mümkün değil. Birçok anınızın olduğu eşyalarınızı, belki paha biçilemez koleksiyonlarınızı saklayacağınız bu depolarda eşyalarınızın güvende olduğuna emin olmak birinci önceliğiniz olabilir. PratikDepo’nun mobil depolama alanları, kapısı yalnızca evinizde açılan ve anahtarı yalnızca sizde olan yapısı ile oldukça korunaklı bir yapıya sahip. Ankara, İzmir ve İstanbul eşya depolama merkezlerinde konteynerların saklanması için de tüm güvenlik önlemleri, gerekli altyapılar hazır şekilde bulunmakta.

Ayrıca depolama süreci boyunca, PratikDepo’nuza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yalnızca 2 iş günü öncesinde müşteri hizmetlerine ulaşıp randevu oluşturarak konteyner ünitenize ulaşmanız mümkün. Bu sayede depolama ünitenizdeki eşyalarınızı da istediğiniz zamanlarda kontrol etmeniz veya ulaşmak istediğiniz bir ürüne dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkün hale geliyor.

PratikDepo sunduğu uçtan uca çözümler ile oldukça geleneksel bir yapıya sahip bu sektörde, inovatif ve yenilikçi bir yaklaşım sunmaktadır. Bu inovatif çözüm ile kiralık eşya deposu arayan birinin dikkat edeceği unsurların tümü hatta fazlası eşya sahiplerine sunulmaktadır. Pratik Depo’nun websitesin’de bulunan form ile veya 444 DEPO (3376) numaralı müşteri hizmetleri ile yapılan görüşme sonrası PratikDepo’nuza hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınız olan güvenli ve eşyalarınız için sağlıklı depolama hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz.