İstanbul Eşya Depolama

 • İstanbul’da Eşya Depolamanın En Güvenilir Adresi!

  İstanbul’da artan nüfus ve daralan yaşam alanlarının ortaya çıkardığı sorunlara 2007 yılından bu yana çözüm sunan bir eşya depolama şirketi var.

  eşya depolama
 • PratikDepo ile Yaşama Yer Aç!

  İstanbul’da yaşama yer açmak mümkün! PratikDepo İstanbul Eşya Depolama Hizmeti ile PratikDepo ihtiyaç duyduğunuz an kapınızda.

  eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

1.90 m3 - Küçük Boy PratikDepo

(1 m derinlik – 1,9 m yükseklik – 1 m genişlik)


aylık depolama ücreti
455 TL + KDV


tek yön nakliye ücreti
985 TL + KDV

Küçük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

1.90 m3

Yaklaşık 2 adet çamaşır makinesi sığar.

Küçük PratikDepo

3.70 m3 - Orta Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 1,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
825 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
1260 TL + KDV

Orta Boy PratikDepo’ya neler sığar?

3.70 m3

Yaklaşık 8 adet çamaşır makinesi sığar.

Orta Boy PratikDepo

7.20 m3 - Büyük Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
1175 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
1550 TL + KDV

Büyük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

7.20 m3

Yaklaşık 6 adet buzdolabı sığabilir.

Büyük Boy PratikDepoFiyatlara KDV dahil değildir. Sözleşme süresi maksimum 6 ay olabilir.
Eşyalarınız için gerekli olan depolama alanını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için

Hemen Arayın! Biz Sizi Arayalım!

TEK YÖN NAKLİYE HİZMETİ

 • PratikDepo’nuzu kapınıza kadar getiriyoruz.
 • PratikDepo ekibi olarak mobilyalarınızı demonte ediyoruz.
 • Demonte edilen mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı paketliyoruz.
 • Paketlediğimiz eşyaları ve tarafınızca hazırlanmış olan kolileri PratikDepo’nuza özenle yerleştiriyoruz.
 • Mobilya bazlı ürünlerin demontajı, paketlenmesi ve paketlemede kullanılacak olan ambalaj malzemeleri standart nakliye hizmet bedeline dahildir.
 • Kitap, CD, kıyafet, bardak, tabak gibi ürünlerin paketlenmesi ‘küçük eşya paketlemesi’ olarak adlandırılır. Talep etmeniz halinde ise ilgili hizmet için müşteri temsilcilerimiz tarafından fiyat teklifi sunulabilir.

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

 • Depolama süreniz boyunca PratikDepo’nuza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sadece 2 iş günü önce çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmanız yeterli.
 • +1 Oda sözleşmesi kapsamında üç ayda bir PratikDepo’nuzu ücretsiz olarak kapınıza çağırabilirsiniz.
 • PratikDepo’da depo başına 7.500TL’lik ücretsiz sigorta teminatınız vardır.
 • Eşyalarınız 7/24 güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenen, yangın söndürme sistemi olan uluslararası lojistik depo alanlarımızda her zaman güvendedir.


İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul eşya depolama alanınız nerededir?

İstanbul eşya depolama alanlarımız İstanbul Avrupa Yakası için Esenyurt ve İstanbul Anadolu Yakası için Gebze lokasyonlarında bulunmaktadır.

İstanbul eşya depolama alanınızda depolanmak üzere, eşyalarımı adresimden teslim alabilir misiniz?

İstanbul’da yapacağınız eşya depolama işlemleri için nakliye hizmetini PratikDepo’dan talep edebilirsiniz. İstanbul eşya depolama hizmeti almak istediğiniz tarihten en az 1 hafta önce, 444 33 76 numaralı PratikDepo çağrı merkezini arayarak rezervasyon oluşturmanız halinde, işleminiz ilgili tarihte PratikDepo taşıma ekibi tarafından, sizin adınıza eksiksiz olarak gerçekleştirilecektir.

İstanbul eşya depolama alanında yapmak istediğimiz eşya depolama işlemleri için depolama alanına eşyalarımızı kendimiz getirebilir miyiz?

İstanbul eşya depolama alanlarımıza, 444 33 76 numaralı PratikDepo çağrı merkezini arayarak, en az 2 iş günü öncesinde randevu oluşturmak koşuluyla ulaşabilir ve eşyalarınızı tam bir kişisel eşya depolama mantığı ile kendiniz depolayabilirsiniz.

Depolama işlemi için nakliye hizmeti talep etmem halinde ek bir ücret ödemem gerekir mi?

İstanbul eşya depolama alanında yapmak istediğiniz depolama işlemleri için nakliye hizmetini PratikDepo’dan almak istemeniz halinde, kullanılacak olan PratikDepo adet ve ölçüsüne göre ücretlendirilirsiniz. İstanbul eşya depolama ve nakliye fiyatlarına ilişkin detaylara ‘istanbul eşya depolama fiyatları’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama İstanbul şeklinde arama yaptığımda karşıma çıkan pek çok farklı İstanbul Eşya Depolama Firması bulunuyor. Eşya Depolama Hizmeti alırken neden PratikDepo’yu tercih etmeliyim?

PratikDepo, tüm Türkiye’de ve dolayısıyla İstanbul’da eşya depolama hizmetini en profesyonel ve güvenli şekilde sunan İstanbul eşya depolama firmasıdır. Eşya Depolama İstanbul için tasarladığı mobil ahşap depolama üniteleri ile, İstanbul’daki tüm ilçeler için eşya depolama ünitenizi kapınıza kadar getirme imkanına sahiptir. Eşya Depolama İstanbul için, kullandığı eşya depolama alanları uluslararası lojistik standartlardadır. 

Ayrıca PratikDepo, sigortalı olarak sunduğu İstanbul Eşya Depolama Hizmeti ve ortaklık yapısıyla diğer eşya depolama firmalarından hemen ayrılmaktadır. PratikDepo hakkında daha detaylı bilgiye ‘hakkımızda’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama İstanbul dışında, hangi şehirlerde eşya depolama hizmeti veriyorsunuz?

İstanbul dışında İzmir ve Ankara’da da eşya depolama hizmeti sunuyoruz. 

İzmir eşya depolama hizmeti hakkında detaylar için, Eşya Depolama İzmir alanını,

Ankara eşya depolama hizmeti hakkında detaylar için, Eşya Depolama Ankara alanını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul eşya depolama hizmeti aldığım esnada herhangi bir nem ya da haşere problemi ile karşılaşır mıyım?

İstanbul Eşya Depolama alanımız, uluslararası lojistik standartlarda bir eşya depolama alanıdır. Nem ve rutubet kontrolleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca haşere ve kemirgen gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanız da olası değildir. İstanbul Eşya Depolama alanında gerekli ilaçlamalar ve PES kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır.

Eşya depolama hizmeti almak istediğimde eşyalarım için ne kadar depolama alanına ihtiyacım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, ihtiyacınız olan alanın tespiti için 444 33 76 numaralı çağrı merkezimizi arayarak eşya detayınızı iletebilir ve müşteri temsilcilerimizden hesaplama konusunda destek alabilir ya da eşyalarınızın ölçü ve benzeri bilgilerini veremiyorsanız, gerekli eşya depolama alanının tespiti için ekspertiz hizmeti almayı talep edebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti için ödemem gereken ücret nedir?

İstanbul’da Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, farklı depolama koşulları ile birlikte, farklı fiyatlar karşınıza çıkacaktır. 

PratikDepo İstanbul eşya depolama hizmeti için İstanbul Eşya Depolama Fiyatları alanını ziyaret edin.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Sunduğumuz İlçeler

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Hakkında

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri ve her geçen gün de daha kalabalık bir hal almaya devam ediyor. Bu durum şehirdeki yaşamı da elbette ki ciddi oranda etkiliyor. Artık İstanbul içerisinde en temel problemlerden biri barınma haline geldi. Hızla artan kiraların ardından artık büyük evlerde yaşamak beraberinde ciddi bir mali yük de getiriyor. Bu da büyük bir çoğunluğu daha küçük, minimal evlerde yaşamaya itiyor. Minimal evlerin aslında yaşam için çok keyifsiz olduğu söylenemez. Sempatik ve sıcak bir minimal eve sahip olmak gayet mümkün. Ancak eşyaların saklanması problemi burada karşımıza çıkıyor.
Şu anda mevcut evinden daha küçük bir eve taşınan ve taşınmayı planlayan birçok kişi var. Uzun vadede tekrar büyük bir eve geçme planı olanlar, mevcut eşyalarını atmaya kıyamayanlar için bu değişim beraberinde bir eşya yükü de oluşturuyor. Tabi yalnızca büyük evden küçük bir eve taşınanlar için değil, hali hazırda küçük bir evde yaşayanlar için de anısı, hatırası olan veya önemli, kıymetli eşyaların saklanması ciddi bir problem.
Evlerin küçüldüğü, fazlalık eşyalara yaşam alanında yer ayırma imkanı artık kalmayan İstanbul’da eşya depolama artık bir tercihten ileriye giderek bir gereklilik halini almaya başladı. Bu durum da tabii ki eşya depolama ile ilgili daha fazla meraka ve araştırmaya sebep oluyor. Eşyalarınızı evinizin dışında, evinizden uzak bir noktaya tutmak için o hizmeti sunan depoya güven duymak oldukça önemli. Bu da elbette ki detaylıca araştırma ve seçenekler arasında tercih yapma ile ilgili.

İstanbul eşya depolama hizmeti için talebin arttığı bir nokta haline gelmeyi sürdürecek. Ancak İstanbul’daki alan sıkıntısı elbette ki eşya depolama merkezleri için de geçerli. Birçok kişinin kiralık eşya deposunun yer alacağı genişlikte bir alan oluşturmak şehir merkezlerinde pek mümkün değil. Şehir merkezlerinde yapılan depolamalar genellikle apartmanların bodrum katlarında ve sağlıksız koşullarda.
Uluslararası standartlarda bir eşya depolama hizmeti alabilmek ancak şehir dışında kurulu lojistik alanlarda mümkün. Bu da İstanbul eşya depolama hizmetleri için bir ulaşım problemi oluşturabiliyor. Bu noktada, PratikDepo gibi mobil eşya depolama çözümleri sunan İstanbul eşya depolama şirketlerini tercih etmek mantıklı olacaktır.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Seçerken Dikkat Edilecekler
Eşya depolama hizmeti almadan önce neye ihtiyacınız olduğunu doğru anlamak gerekiyor. Bu sayede daha sonra deponuzu değiştirmek gibi hem sizi yoracak hem de maddi anlamda zorlayacak durumlarla karşılaşmanıza gerek kalmaz. Seçeneklerinizi belirlemek için de elbette ki değerlendirmeyi doğru yapmak gerekiyor. Elbette depolayacağınız eşyaların içeriğine göre değerlendirme ölçütleri büyük bir değişiklik gösterebilir. Ancak bazı temel unsurlar her eşya türü için aynı olacaktır. İstanbul gerek büyüklüğü gerekse kalabalıklığı açısından kendine has unsurları da beraberinde getiren bir şehir. Bu özel unsurlar hayati önem taşıyan seviyelere dahi çıkabilir.
İstanbul eşya depolama seçenekleri arasında değerlendirme yapmadan önce, eşyalarınızın içeriğini ve ne amaçla eşya deposuna ihtiyaç duyduğunuzu netleştirmek gerekiyor. Taşındığınız için olabilir, evinizdeki ekstra eşyalar için olabilir veya evde yeterince güvenle saklayamayacağınız düşündüğünüz eşyalar için olabilir. Bu gibi birbirinden farklı seçenekler farklı türden depoları ve özellikleri de ihtiyaç haline getirecektir. Bu yüzden deponuzda bulunduracağınız eşyaların mutlaka bir listesini çıkarın ve depo kiralamaktaki öncelikli amacınızı ve bu amacınızın gerekliliklerini belirleyin.
Bunun ardından deponuzda ihtiyaç duyacağınız özellikleri artık belirlemiş olacaksınız. Bu özellikler deponun sahip olması gereken fiziksel özelliklerin de bir listesini çıkarmanıza imkan verecektir. Deponuzda saklayacağınız ürünler farklı fiziksel koşullar olmadığında zarar görebilir, kullanılamaz hale gelebilir. Bu elbette ki depo kiralama amacımızla tamamen çelişir. Bu yüzden depolarda mutlaka havalandırma, iklimlendirme gibi noktalara dikkat etmek gerekiyor. Bu deponuzun gerekli hava koşullarına sahip olmasını sağlayacaktır ki hava koşulları sandığımızdan çok daha fazla etkiye sahip olabilir. Ayrıca afetlere ve çeşitli risklere karşı alınmış önlemlerin olması da oldukça önemli. Yangın, sel gibi durumlarda önleyici ve kurtarıcı imkanlara sahip olması hayati bir öneme sahip.
Afetlere karşı önlemin yanında doğal olmayan tehlikelere karşı da önlem alınmış olması elbette ki olmazsa olmaz. Depoların güvenliği gerek teknoloji ile gerekse güvenlik görevlileri ile çok detaylı bir şekilde sağlanmıyorsa deponuzun özellikleri nasıl olursa olsun eşyalarınız bir risk içerisinde olacaktır. O yüzden mutlaka deponun güvenlik imkanları incelenmeli ve alternatifler arasında karşılaştırma yapılarak mümkünse en güvenli seçenekler tercih edilmelidir.
Elbette afetlere karşı önlemlere ne kadar sahip olursa olsun bazı doğa olaylarından kaçmak mümkün olmayabilir. Bunun yanında tüm önlemlere rağmen de çeşitli güvenlik problemleri yaşanabilir. Bu gibi durumlar için sigorta oldukça önemlidir. Eşyalarınızın değeri ölçüsünde alternatif sigorta seçeneklerini değerlendirebileceğiniz bir depoyu kiralamak oldukça önemli. Sigorta eşyalarınızı güvenle deponuza yerleştirmenizi ve gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacak.

PratikDepo Nedir?
Eşya depolama yaşamınızı kolaylaştırmak ve hayatınızda yer açmak için sunulan bir çözüm ancak bu çözümden faydalanırken karşılaşabileceğiniz zorluklar çözümü yeni bir sorun haline getirebilir. Bu gibi problemlerle karşılaşmamak adına yenilikçi çözümleri tercih etmekte fayda var. PratikDepo’nun inovatif yaklaşım ile geliştirdiği hizmet seçenekleri, eşya depolama sürecinizi çok kolay ve keyifli bir hale getiriyor.
PratikDepo özel konteyner depoları ile depolama anlayışını tamamen değiştirerek eşya deponuzu ayağınıza kadar getiriyor. Evinize kadar gelen mobil deponuza, profesyonel nakliye ekipleri tarafından paketlenen eşyalarınız özenle yerleştiriliyor ve siz kapısını kilitledikten sonra ana depolama merkezine taşınıyor. Deponuzdaki eşyaları geri almak istediğinizde de yine ayağınıza kadar tekrar geliyor. Evinizden hiç çıkmadan eşya depolama hizmeti alabileceğiniz bir çözüm sunuyor kısacası.

Pratik Depo İstanbul Eşya Depolama Seçenekleri
PratikDepo yenilikçi çözümü ile aslında İstanbul için büyük bir kolaylık sağlıyor. Ulaşımın ciddi bir problem haline geldiği şehirde, sizi deponuza git gel yapma zahmetinden kurtaracak bir çözüm sunuyor. Elbette ki deponuzun evinize ulaşması için de trafiğe girmesi gerek. Her ne kadar evinizde bekleyerek geçirmiş olsanız da bu süre de sizin için önemli olabilir. Bunun için PratikDepo Avrupa yakasında 1 Anadolu yakasında 2 tane olmak üzere İstanbul içerisinde 3 farklı depolama merkezine sahip. Bu sayede İstanbul’un neresinde yaşıyor olursanız olun rahatça kullanabilmenize de imkan veriyor.
PratikDepo’nun mobil çözümleri içerisinde öncelikle 3 farklı boyutta depo seçeneği bulunuyor. KÜÇÜK PratikDepo, ORTA PratikDepo ve BÜYÜK PratikDepo olmak üzere eşyalarınızın miktarı doğrultusunda belirleyebileceğiniz 3 farklı konteyner depo seçeneği mevcut. Bunların yanında belge, ufak parçalar vb. çok daha küçük bir depolama seçeneğine ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz Kargo Depo seçeneği de mevcut.
PratikDepo’nun sunduğu konum ve boyut alternatiflerinin yanında hizmet alış şekli yönenden de seçenekler mevcut. Eşyalarınızı yerleştirip depolama merkezine ilettiğiniz ve tekrar almak için evinize getirttiğiniz klasik PratikDepo seçeneğinin yanında +1 Oda hizmeti ile evinize ekstra bir oda şeklinde hizmet de veriyor. +1 Oda ile deponuza yerleştirdiğiniz eşyaları evinize yeniden çağırabiliyor, almak istediğiniz eşyaları alıp yenileri koyarak yeniden depolama merkezine gönderebiliyorsunuz. Bu sayede yalnızca bir depo değil doğrudan evinizdeki ekstra bir oda gibi kullanabiliyorsunuz. +1 Oda özellikle mevsimsel kıyafetler ve eşyalar için oldukça kullanışlı bir çözüm.

İstanbul Eşya Depolama

Ülkemizin ve hatta dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi İstanbul. Ancak güzellikleri kadar beraberinde getirdiği bazı zorluklar da var. Büyük bir nüfusun bir arada yaşadığı bu şehirde, doğal olarak evler nüfusun büyümesine paralel olarak küçülmüş. Birçoğumuz için küçük ve minimal evlerde yaşamak şehrin bir getirisi olmuş durumda. Bazılarımız için elbette bu evlerde yaşamak çok keyifli olsa da sahip olduğumuz eşyaları evimize yerleştirmek konusunda hepimiz zaman zaman sorunlar yaşıyoruz. Bu durum da zamanla evdeki eşya kalabalığının büyük bir dağınıklığa sebebiyet vermesine yol açıyor. İşte bu durumda İstanbul’daki bu küçük evlerdeki keyifli yaşam, tatsız bir hal alabiliyor. Ancak tabii ki bu durum çözümsüz değil. Evlerimizde depoladığımız eşyaların tümüne daima ihtiyaç duymayız. Bunlar arasında özellikle mevsimlik olarak ihtiyaç duyduğumuz birçok eşya yer alır. Buna ek olarak ileride ihtiyaç duyacağımız ancak şu an kullanmadığımız eşyalar da vardır elbette. İşte bu eşyaların evimizde kapladığı alanları değerlendirdiğimizde hem dağınıklık sorununu hem de evimizdeki boş alan sorununu yenmiş olabiliriz. Peki bunu nasıl yapacağız? Yapacağımız şey İstanbul eşya depolama hizmetlerine bir göz atmak, sonrası çok kolay.

Eşya Depolama Nedir?
Aslında eşya depolama hizmetinin ortaya çıkış sebebinden az önce biraz bahsetmiş olduk. Şehir hayatının bir getirisi olarak küçülen evlerimizde daha çok alana sahip olmak, sahip olduğumuz alanları çok iyi şekilde değerlendirmek amacıyla ortaya çıkmış bir hizmet eşya depolama hizmeti. Aslında bu ihtiyacı ortaya çıkaran tek sebep evlerimizin küçülmesi de değil; ihtiyaçlarımızın büyümesi. Tüketim konusunda tarihin en yüksek noktalarından birini yaşadığımız çağımızda, hepimiz birçok şeye sahip olmak istiyoruz. Kıyafetlerimiz, ayakkabılarımız, spor malzemelerimiz, kişisel eşyalarımız ya da hobi eşyalarımız… Saymakla bitmeyecek kadar eşyaya sahip olmayı hedefliyoruz. Ancak tüm bunları aynı anda evimizde saklamak küçülen evlerle birlikte imkânsız hale geliyor. İşte bu noktada eşya depolama hizmetleri ortaya çıkıyor. Evimiz dışında bir depolama alanı oluşturarak evimizde saklayamadığımız ya da evimizde o sırada saklamanın gerekli olmadığı eşyalarımızı buraya aktarmamızı sağlıyor bu hizmet. Yazlık kıyafetlerinizi kış geldiğinde eviniz dışında bir depoya kaldırmak ya da kışın gerçekleştirdiğiniz bir spor faaliyetiyle ilgili malzemelerin, yaz geldiğinde bu depoya gitmesi gibi birçok örnek verilebilir. Bu durum evimizde hem ferah bir alan yaratmak hem de düzenli bir eve sahip olmak açısından avantajlar sunar. Eşya depolama hizmeti, farklı boyutlarda depolar ve farklı depolama türleri sunarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı hedefler.

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Bir depolama hizmeti alırken burada depolanacak eşyaların depolandığı sürece güvende olmasını bekleriz elbette. Depoların temiz olması, haşere ve böceklere karşı gerekli tedbirin alınmış olması da gerekir. Çünkü bu önlemlerin alınmamış olması da eşyalarımızın depolanma sürecinde zarar görmesine sebep olabilir. Ayrıca hizmet aldığımız firmanın büyük ve düzenli bir depoya sahip olması da alacağımız hizmetin kalitesi açısından önemli olacaktır. Kısaca eşya depolama hizmeti alırken, bu hizmeti alacağımız deponun fiziki şartlarına, sundukları hizmetlere ve tekliflerine dikkat etmeli ve kararımızı buna göre vermeliyiz.

İstanbul Eşya Depolama Seçenekleri
Bu büyük ve görkemli şehirde yaşamanın büyük bir şans olduğu kesin. Ancak bahsettiğimiz üzere burada yaşamanın da birtakım dezavantajları ve zorlukları da var. Bunların içerisinde evimizdeki alanların sahip olduğumuz eşyaları saklamaya yetmiyor oluşu önemli bir yer tutuyor olabilir. Her ne kadar mücadele etmesi zor ve can sıkıcı bir sorumuş gibi görünse de aslında oldukça basit bir şekilde üstesinden gelinebilir. İstanbul eşya depolama seçeneklerine bir göz attığınızda karşınıza çok fazla hizmet ve seçenek çıkacaktır. Farklı firmalar, farklı hizmet ve teklifler sunarak buradaki ihtiyacınızı karşılamaya çalışır. Ancak İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsak ve böylesine önemli bir ihtiyacımızı karşılamak adına bir araştırma yapıyorsak oldukça dikkatli olmalı ve ihtiyaçlarımızı iyi tespit etmeliyiz. Çünkü seçimimizi yaptığımız firmaya eşyalarımızı emanet etmiş olacağız ve eşyalarımızın bu depoda kaldığı sürece sağlam ve güvenli bir şekilde saklanması oldukça önemli. İstanbul eşya depolama hizmetleri arasında seçimimizi yaparken, bize sunulan tekliflerin içeriği, kapsamı ve ücretlendirmesine dikkat ettiğimiz kadar bu teklifi sunan firmanın çalışma şartlarına, profesyonel bir ekibe sahip olup olmadığına ve depo şartlarına da dikkat etmemiz oldukça önemlidir. Eşya depolama hizmeti, eşyaların evimizdeki paketleme sürecinden itibaren dikkatli ve özenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Burada firmanın göstereceği dikkat ve özenin de yeterli olduğuna emin olmamız gerekir. İstanbul eşya depolama hizmetleri arasında yer alan PratikDepo, sahip olduğu profesyonel ekibi ve uluslararası şartlarda bir depolama alanıyla güvenli bir eşya depolama hizmeti almanızı sağlamak için tüm dikkat ve özeni gösterir.

PratikDepo Neler Sunuyor?
PratikDepo, İstanbul’da eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, sizlere bu hizmeti en ulaşılabilir ve kolay şekilde sunmayı hedefleyen, sahip olduğu profesyonel ekip ile birlikte size sorunsuz ve güvenli bir eşya depolama hizmeti yaşatmayı amaçlayan sigortalı bir eşya depolama hizmetidir. Bir depoya ihtiyaç duyduğunuzda, PratikDepo’nuz evinizin kapısına kadar gelir. Ekiplerimiz tarafından mobilyaların demontajı ve paketlenmesi yapılır. Bu süreçte profesyonel bir çalışma, mobilyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde depolanması açısından önemli olduğumuz için ekiplerimiz bu işi üstlenir. Bunun ardından mobilyalarınız kalın naylonlu balonlarla da kaplanıp deponuzdaki yerini alacaktır. Depoya koymak istediğiniz diğer eşyalarınızın da yerleştirilmesiyle sözleşmeniz ve emtia listeniz hazırlanıp deponuz kilitlenir. Kapınızın önünde kilitlenip anahtarı size teslim edilen deponuz, artık PratikDepo’nun büyük deposuna doğru yola çıkar. Burada kaldığı sürece 7/24 güvenlik ve kapalı devre kamera sistemiyle korunan deponuz için gözünüzün arkada kalmasına hiç gerek yoktur. İşte bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşen bu süreç, hayatınızda büyük farklar yaratabilir ve özellikle ev yaşamınıza ciddi avantajlar getirir.

PratikDepo İstanbul Eşya Depolama Seçenekleri
Eşya depolama hizmeti, her şehrin sahip olacağı farklı şartlar sebebiyle, çok büyük farklar olmasa da farklı şehirlerde farklı şekillerde gerçekleşir. Bu, hizmetin şekli ve kapsamı açısından bir fark ya da ücretlendirme açısından bir fark olarak karşımıza çıkabilmektedir. Ayrıca her şehrin farklı ihtiyaçları ve beklentileri olduğu da göz önünde bulundurulursa bu tarz farklılıklar olması olağandır diyebiliriz. PratikDepo, İstanbul eşya depolama hizmetleri arasında önde gelen firmalardan olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak teklifleri hazırlamaya ve size sunmaya çalışır. Gelin, PratikDepo’nun İstanbul depo kiralama seçeneklerine bir göz atalım.

Farklı Boyutlarda Depolama Seçeneği
İstanbul kiralık depo seçenekleri arasında PratikDepo küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üç farklı boyutta depolama hizmeti sunar. Bu depolar için aylık depolama hizmeti ve tek yön nakliye ücretleri değişiklik göstermektedir. İstanbul eşya depolama fiyatları için depolama fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

Eşya Depolamadan 1 Fazlası: +1 Oda
Eşya depolama almayı düşünürken aklınıza en çok takılacak sorulardan bir tanesi, depoya ne sıklıkla ulaşabileceğinizdir. PratikDepo, bu konuda deponuza iki gün önceden randevu oluşturduğunuz taktirde dilediğinizce ulaşabilme imkânı sağlamaktadır. Ancak bununla yetinmeyip sizlerin eşya depolama hizmetinden alacağınız verimi yükseltmek adına “+1 Oda” hizmetini sunmaktadır. +1 Oda, deponuzun üç ayda bir alındığı adrese ÜCRETSİZ olarak getirilmesi ve deponuzda dilediğiniz ekleme ya da çıkarmaları yaptıktan sonra yeniden ana depoya döndürülmesidir. Bu sayede özellikle belirli dönemlerde ihtiyacınız olan ancak geri kalan vakitlerde ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı, örneğin kayaklarınızı veya yazlık kıyafetlerinizi ihtiyacınız olmadığında depolamak ve ihtiyacınız olduğunda ise deponuzdan kolayca almak imkanına sahip olursunuz. Bu teklif hakkında daha çok bilgi almak ve fiyatlar üzerine konuşmak adına bize ulaşabilirsiniz.

Evrak ve Fotoğraflarınız için KargoDepo
Evrak, dosya, kitaplar ve fotoğraflar gibi çok yer kaplamasa da düzenli bir şekilde saklanmasına ihtiyaç duyduğunuz bazı eşyalar için de PratikDepo’ya başvurabilirsiniz. Bu eşyalar için PratikDepo, “KargoDepo” hizmetini sunmaktadır. KargoDepo’nun ebatları 40x60x40 olarak belirlenmiştir ve isteğiniz üzerine KargoDepo’nuz evinize getirilir. Burada eşyalarınızı içerisine kendiniz yerleştirebilir ya da ekibimizin yardımını isteyebilirsiniz. Akabinde KargoDepo’nuzun içerisine yerleştirilen eşyaların listesi oluşturulur, isteğinize göre fotoğraf ve video çekimi yapılır. Ardından ana depomuza getirilerek uluslararası standartlarda muhafaza edilir. Fiyat için KargoDepo sayfamızı ziyaret edin.