Depolama

İzmir Eşya Depolama

Kişisel ve kurumsal eşya depolama ve depo kiralama hizmeti veren firmamız, eşyalarınızın kullanışlılığından ve kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden muhafaza edilmesini sağlar. Dilediğiniz zaman depomuza emanet edebileceğiniz eşyalarınızı, yine dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Adresinizden gelip depoladığımız eşyalarınızı, kullanıma açtığınız zaman istediğiniz adrese teslim eder, güvenilir bir depolama hizmeti sunmaya özen gösteririz.

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama ve depo kiralama hizmetimiz, kullanımınız dışı kalan bütün eşya türleri için geçerli bir saklama imkanı sunmaktadır. Mutfak eşyalarınızdan, salon takımlarınıza kadar kumaş, metal ya da teknolojik aletlerin muhafaza edilmesi için İzmir eşya depolama ve İzmir depo kiralama alanında güvenilir hizmet veririz. Teknolojik aletlerin sudan ve nemden uzak kalmasını, ahşap ve tahta malzemelerin şişme ya da yıpranma görmeden saklanmasını sağlar, eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz o şekilde geri almanıza olanak tanırız.

Su, nem, ısı ve afet durumlarına karşı koruma sağlayan konteyner kutulara depoladığımız eşyalar, uzun süre koruma altında kalarak % 100 güvenli bir şekilde depolanacaktır. İş yeri eşyaları, ev eşyaları ve diğer özel ya da kişisel eşyalar için bize başvurabilirsiniz.

Depolayabileceğiniz Eşyalar Ve Koruma Nitelikleri

Gazlı, yemek ya da içecek gibi bozulma, dökülme ihtimali yüksek eşyaların depolanması için hizmet vermemekteyiz. Ev depolama alanında hizmet veren firmamız, genellikle ev eşyalarının ya da iş yeri eşyalarının depolanması için hizmet sağlamaktadır. Eşyalarınız depolanmadan önce kontrol edilerek, içlerinde herhangi bir tüketim malzemesi kalmamalı, bozulacak ya da kokacak ürünler çöpe atılmalıdır. Bunun dışında, yatak, kanepe, masa ve sandalye gibi standart ürünlerin depolanma imkanı bulunan firmamız, eşyaların zarar görmemesi için nitelikli bir koruma alanı hazırlamıştır. Ahşap konteynerler ile saklanacak olan eşyalarınızın diğer eşya gruplarıyla karışma ya da gitme olasılığı yoktur. Eşyalarınız 7/24 kameralı sistemle gözetlenir, alarm ve sıcaklık teknolojisiyle zarar görmemeleri için % 100 koruma sağlanır.

Büyükşehir Kiralık Depolama Hizmetimiz

İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde düzenli olarak yer değiştiren ya da ofis eşyaları boşa çıkan müşterilerimizin kolay bir şekilde eşyalarının saklanmasını sağlamaktayız. Bunun için hazırladığımız depolama alanımız, eşyaların depolanması için çalışmakta olan profesyonel personelimiz kısa zamanda adresinize gelerek eşyalarınızın koordine bir şekilde depolanmasına olanak tanıyacaktır. Ev depolama alanında kaliteli ve yüksek standartlı hizmet sunarak, kısa zamanda eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet etmenizi sağlar, istediğiniz tarihler arasında almanıza imkan tanırız. İzmir eşya depolama ve Ankara eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Eşya Depolama Servisimiz

Eşya depolama servisimiz, eşyalarınızın çıkartılması gereken adresinize gelerek geniş depolama araçlarımıza nakil edilir. Daha sonra istediğiniz zaman gelip görebileceğiniz depolama alanımıza getirilerek metal konteynırlara yerleştirilerek, başka birinin ulaşamayacağı şekilde kilitlenir. Eşyalarınızın kaybolması, zarar görmesi ya da başka biri tarafından kurcalanması gibi olasılıklar 7/24 kameralı sistemimiz ve depolama alanında çalışmakta olan personellerimiz sayesinde imkansız hale gelmiştir. Eşyalarınızın tam teşekkülü bir şekilde korunacağından, adresinizden teslim alındığı andan itibaren sigortalı bir muhafaza yöntemi uygulanacağından emin olabilirsiniz. Hem sizin hem de eşyalarınızın rahat edeceği bir hizmet sağlar, profesyonel depolama servis elemanlarımızla üstün kaliteli bir hizmet sunarız.

Kiralık Eşya Depolama ve Depo Kiralama Süresi

Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşamakta olan müşterilerimizin eşyalarının depolanması için belli bir tarih vermeleri yeterli olacaktır. Eşyalarınızın hangi tarihlerde kalacağı ya da tarih uzatma olanakları da tanıyan firmamız, istediğiniz zaman dilimde kullanabileceğiniz hizmetlere sahiptir. Aylık, dönemlik ya da yıllık olmak üzere kiralama sistemlerimizden yararlanabilir, uygun fiyata ev, okul ya da iş yeri eşyalarınızın depolanmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara eşya depolama alanında üstün kalite ve koruma hizmeti sunan firmamız, diğer büyükşehirler de de kiralık eşya depolama hizmeti vermektedir. Şehir değiştirmelerde ya da ani eşya depolama ihtiyaçlarınızda zaman sıkıntısı yaşamadan eşyalarınızı bize emanet edebilir, kiralık eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Eşya Depolama ve Depo Kiralama Fiyatları

Geniş kapasiteli depolama alanımıza göre eşyalarınızın boyutu ve depo alanında kalma sürecine bağlı olarak eşya depolama fiyatlarımız da değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı kiralık eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz firmamız, size aylık ve yıllık olarak periyodik bir fiyat söyleyecektir. İzmir ve Ankara şehir içi ya da ilçelerinden alacağımız eşyaların depo alanımıza getirilmesi, daha sonra depo alanımızdan çıkartılarak adresinize teslim edilmesi de firmamız tarafından yapılabilmektedir. 7/24 güvenilir ve kaliteli eşya koruma depolama hizmetinden yararlanmak için firmamızın tecrübelerine güvenebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır depolama alanında hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerimizin hayal kırıklığı yaşamadan bize emanet ettikleri eşyalarına ulaşmalarını sağlamıştır. 7/24 kameralı güvenlik sistemleri, yangın ya da afet durumlarına karşı erken alarm imkanlarıyla eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanması sağlanmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı depolama hizmetimiz, ev ve iş yeri eşyalarınızın zarar görmeden, yıpranmadan muhafaza edilmelerini sağlar. Nitelikli ve kaliteli bir depolama hizmetiyle her daim yanınızda olmaya devam edecek olan depolama firmamız, adresinizden eşyalarınızı teslim alarak, adresinize teslim eder.