FİYAT AL

Eşya Depolama Hizmeti

Ev/Ofis eşyalarının bir kısmını ya da hepsini güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara sunulan, sigortalı ve profesyonel bir eşya depolama hizmetidir.
Kullanıcılar, eşya depolama hizmeti için, talep ettikleri süre boyunca ihtiyaç duydukları sayıda PratikDepo kiralayabilirler.

Nasıl İşler

Eşya Depolama Hizmeti Ücretlerimiz

Ev/Ofis Depolama Depolama (Aylık) Nakliye
KÜÇÜK PratikDepo 99 TL + KDV 295 TL + KDV
ORTA PratikDepo 170 TL + KDV 325 TL + KDV
BÜYÜK PratikDepo 220 TL + KDV 460 TL + KDV

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Eşya depolama nedir?

Eşya depolama sayesinde fazlalıklardan kurtulmak artık mümkün. Gereksiz yada sık kullanılmayan eşyalar için depolama fırsatlarını göz önünde bulundurulabilirsiniz. Özellikle de garajlarda ya da apartman boşluklarında yer kaplayan eşyalar için çözüm eşya depolama sistemleridir.

Eşya depolama sözleşmesi yapıyor musunuz?

Eşya depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz eşyalarınızı depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

Eşya depolama fiyatları

Eşya Depolama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için depolama fiyatları linkimizi ziyaret ediniz.

Eşya depolama konteyner büyüklükleri nelerdir?

Tüm depolama ebatlarımızı ve ücretlendirmelerimizi depo fiyatları linkimizden ziyaret edebilirsiniz.

Eşya depolama firmaları güvenilir midir?

PratikDepo'nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir eşya depolama alanında saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı PratikDepo’nuzda eşyalarınız her zaman güven altındadır.

Eşya depolama İstanbul Avrupa yakası adresiniz nedir?

İstanbul Avrupa Yakası için Anadolu Yakası merkez adresimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Tel: 444 DEPO (3376)

Eşya depolama İstanbul Anadolu yakası adresiniz nedir?

İstanbul Anadolu Yakası Merkez adresimiz: Koşuyolu Mahallesi İsmail Paşa Sokak No:38 Koşuyolu/KADIKÖY

Eşya depolama İzmir şubeniz var mı?

Evet, İzmir ilinde de Eşya Depolama hizmeti için PratikDepo ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir Eşya Depolama sayfamızdaki İzmir Depolama Fiyatları bölümünden göz atabilirsiniz.

Eşya depolama Ankara şubeniz var mı?

Evet, Ankara ilinde de Eşya Depolama hizmeti için PratikDepo ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara Eşya Depolama sayfamızdaki Ankara Depolama Fiyatları bölümünden göz atabilirsiniz.

Eşya depolama konteynerları güvenli midir?

Özel konteyner kullanılarak yapılan depolama yöntemi en sağlıklı olan yöntemdir. Paketlenmiş eşyaların içine konulduğu bu konteynerler hava almayacak şekilde tasarlanmışlardır.