FİYAT AL

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul ilinde Ev/Ofis eşyalarının bir kısmını ya da hepsini güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara PratikDepo tarafından sunulan, sigortalı ve profesyonel bir eşya depolama hizmetidir. Hizmeti kullanmak isteyenler eşya depolama hizmetini talep ettikleri süre boyunca ihtiyaç duydukları sayıda kiralama yapabilirler.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası için tüm ilçelerde depolama hizmeti veren firmamız, eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için profesyonel bir çalışma disiplinine sahiptir. Eşyalarınızın yapısına ve boyutuna göre ambalajlanması aynı zamanda kolilerle depo alanında, sıcaktan ve nemden uzak kalması sağlanmaktadır. İstanbul eşya depolama hizmetimiz, sigorta güvencesi olan, yüksek standartlı konteynırlarda korunmaktadır.

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde korunması ve depolanması için çalışmakta olan firmamız, kısa zamanda depolanacak eşyalarınızı evinizden alır ve depolama merkezimize getirerek uzun süreli nemden ve sıcaktan uzakta bir koruma sağlar. Eşyalarınızın sizden alındığı gibi size teslim edilmesi de önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Nasıl İşler

İstanbul Eşya Depolama Ücretlerimiz

Ev/Ofis Depolama Depolama (Aylık) Nakliye
KÜÇÜK PratikDepo 99 TL + KDV 295 TL + KDV
ORTA PratikDepo 170 TL + KDV 325 TL + KDV
BÜYÜK PratikDepo 210 TL + KDV 460 TL + KDV

* 12 ay üzeri depolama için geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Eşya depolama nedir?

Yüksek teknoloji ile kaliteden ödün vermeyen depolama sistemleri hayat kurtarıyor. Özellikle de kıymetli eşyalarını saklamak isteyenler bu yönde seçimini yapıyor. Eşyaların zarar görmemesi ve uzun vadede saklanması için eşya depolama firması tercihinde bulunmak gerekir.

Eşya depolama sözleşmesi yapıyor musunuz?

Eşya depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz eşyalarınızı depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

İstanbul eşya depolama Fiyatları?

İstanbul Eşya Depolama sayfamızdaki İstanbul Depolama Fiyatları bölümünden göz atabilirsiniz.

Eşya depolama konteyner büyüklükleri nelerdir?

Tüm depolama ebatlarımızı ve ücretlendirmelerimizi depo fiyatları linkimizden ziyaret edebilirsiniz.

Eşya depolama firmaları güvenilir midir?

PratikDepo'nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir eşya depolama alanında saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı PratikDepo’nuzda eşyalarınız her zaman güven altındadır.

İstanbul Eşya depolama şubeniz var mı?

Evet, İstanbul Eşya Depolama hizmeti için İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası ilçelerindeki PratikDepo hizmetinden faydalanabilirsiniz.