• İstanbul’da Kiralık Depo Hizmetinin En Güvenilir Adresi!

  İstanbul’da artan nüfus ve daralan yaşam alanlarının ortaya çıkardığı sorunlara 2007 yılından bu yana çözüm sunan bir depolama şirketi var. PratikDepo ve sunduğu kiralık depo hizmetleri hakkında detaylı bilgi alın.

  eşya depolama
 • PratikDepo Ve Sunduğu Kiralık Depo Hizmeti ile Evinizin Yükünden Kurtulmak Mümkün

  Evinizin yükünden kurtulmak mümkün! PratikDepo, İstanbul Kiralık Depo Hizmeti ile sizde evlerde yaşama yer açın. PratikDepo’nun sunduğu, anahtarı sadece kullanıcısında bulunan kiralık depo hizmeti ile hemen tanışın!

  eşya depolama

PratikDepo İstanbul Kiralık Depo Hizmeti Nasıl Çalışır?

 • eşya depolama

  1 İhtiyaç duyduğunuz sayıda PratikDepo kapınıza kadar getirilir.

 • eşya depolama

  2 Eşyalarınız, PratikDepo'nuza düzenli ve paketlenmiş bir şekilde yerleştirilir.

 • eşya depolama

  3 Kapınızı önünde kilitlenen, PratikDepo'nuzun anahtarı size teslim edilir.

 • eşya depolama

  4 PratikDepo'nuz ana depomuza götürülür.

İstanbul Kiralık Depo

İstanbul’da yaşayan ve eşyalarının bir kısmını ya da tamamını güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara PratikDepo tarafından sunulan, güvenli ve sigortalı bir kiralık depo hizmetidir. Kiralık Depo Hizmetini kullanmak isteyenler, tercih ettikleri ebatta PratikDepo’yu, talep ettikleri süre boyunca kullanabilirler.

Sunduğu profesyonel nakliye hizmeti ile Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası için tüm ilçelere kiralık depo hizmeti sunan PratikDepo, eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. PratikDepo kiralık depo hizmeti ile eşyalarınızın adresinizden teslim alınır, sigorta güvencesi olan, yüksek standartlı depolama alanlarında depolanır. Kiralık depo ihtiyacınız sonlandığında, talep ettiğiniz adrese yine PratikDepo güvencesi ile eşyalarınızın teslimatı sağlanır.

İstanbul Kiralık Depo Fiyatları

1.90 m3 - Küçük Boy PratikDepo

(1 m derinlik – 1,9 m yükseklik – 1 m genişlik)


aylık depolama ücreti
825 TL + KDV


tek yön nakliye ücreti
1395 TL + KDV

Küçük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

1.90 m3

Yaklaşık 2 adet çamaşır makinesi sığar.

Küçük PratikDepo

3.70 m3 - Orta Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 1,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
1345 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
1950 TL + KDV

Orta Boy PratikDepo’ya neler sığar?

3.70 m3

Yaklaşık 8 adet çamaşır makinesi sığar.

Orta Boy PratikDepo

7.20 m3 - Büyük Boy PratikDepo

(2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)


aylık depolama ücreti
2075 TL + KDV


tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
2525 TL + KDV

Büyük Boy PratikDepo’ya neler sığar?

7.20 m3

Yaklaşık 6 adet buzdolabı sığabilir.

Büyük Boy PratikDepoFiyatlara KDV dahil değildir. Sözleşme süresi maksimum 6 ay olabilir.
Eşyalarınız için gerekli olan depolama alanını öğrenmek ve kiralık depo konusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.


TEK YÖN NAKLİYE HİZMETİ

 • PratikDepo’nuzu kapınıza kadar getiriyoruz.
 • PratikDepo ekibi olarak mobilyalarınızı demonte ediyoruz.
 • Demonte edilen mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı paketliyoruz.
 • Paketlediğimiz eşyaları ve tarafınızca hazırlanmış olan kolileri PratikDepo’nuza özenle yerleştiriyoruz.
 • Mobilya bazlı ürünlerin demontajı, paketlenmesi ve paketlemede kullanılacak olan ambalaj malzemeleri standart nakliye hizmet bedeline dahildir.
 • Kitap, CD, kıyafet, bardak, tabak gibi ürünlerin paketlenmesi ‘küçük eşya paketlemesi’ olarak adlandırılır. Talep etmeniz halinde ise ilgili hizmet için müşteri temsilcilerimiz tarafından fiyat teklifi sunulabilir.

İSTANBUL KİRALIK DEPO HİZMETİ

 • Depolama süreniz boyunca PratikDepo’nuza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sadece 2 iş günü önce çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmanız yeterli.
 • +1 Oda sözleşmesi kapsamında üç ayda bir PratikDepo’nuzu ücretsiz olarak kapınıza çağırabilirsiniz.
 • PratikDepo’da depo başına 7.500TL’lik ücretsiz sigorta teminatınız vardır.
 • Eşyalarınız 7/24 güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenen, yangın söndürme sistemi olan uluslararası lojistik depo alanlarımızda her zaman güvendedir.


Kiralık Depo İstanbul

Dünyanın en kalabalık, en canlı şehirlerinden biri olan İstanbul’da yaşamak birçok kişi için hayalleri süsleyen bir seçenek uzun yıllardır. İstanbul’un çekici onlarca özelliği ve iş fırsatları yıllar boyunca nüfusunun sürekli bir şekilde artmasını sağladı. Ancak hızla ve düzenli bir şekilde artan bu nüfusun elbette olumsuz birçok etkisi de oluyor. Her geçen gün kalabalıklaşan şehirde yaşamın birçok noktası da zorluklar ortaya çıkarmaya başladı tabii ki. Şehrin içerisinde onu rahatça yaşayabilmek mümkün olmamaya başladı. Tüm bunların yanında şehrin imkanlarının sürekli artan talebi karşılayamaması da fiyatların yükselmesine sebep oldu. Özellikle kiralardaki çok hızlı ve yüksek artışlar, ödenmesi zor fiyatlar ortaya çıkardı. Özetle hayallerin şehri İstanbul, dar alanlarla sıkışmış insanlarla dolu bir hal almaya başladı.
Mevcut kira seviyelerinde ihtiyacımız olandan küçük evlerde yaşamak da bir zorunluluk haline gelmeye başladı haliyle. Bunun yanında günlük ihtiyaçlarımızın, yaşamımızın içerisinde kullandığımız eşyaların sayısı da modern toplumun getirdiği imkanlarla hızla artıyor. Artık eskiye nazaran çok daha fazla eşyaya sahip olabiliyor ve olmak da istiyoruz. Ancak evlerin darlığı ile eşyaların fazlalığı iki ayrı zıt durum olarak bizi çıkmazlara sürükleyebiliyor. Bu ikilem içerisinde ne daha büyük eve geçebiliyor ne de eşyalarımızdan vazgeçebiliyoruz. Evimizi değiştirmek zorunda kalmadan eşyalarımızı muhafaza edebilmenin ise farklı bir yolu elbette var. Kiralık depolar, evlerimizde yığınlar oluşmadan istediğimiz eşyalara sahip olabilmenin önündeki engelleri ortadan kaldırıyor.

İstanbul Kiralık Depo Hizmeti Nedir?
Fazla eşyalarınızdan vazgeçemiyor ama evinizde de onlar için yeterli alan oluşturamıyorsanız, ihtiyacınızın çözümü olarak İstanbul Kiralık Depo hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul Kiralık Depo hizmeti, evinizde muhafaza edemediğiniz eşyalarınızı güvenle saklamanız için, İstanbul’da size özel kiralık depolar sunan bir hizmettir. Eşyalarımızın evimizin her tarafını işgal ettiği, kendimize yaşayacak yeterli alanın dahi kalmadığı bir evde yaşamaktansa İstanbul Kiralık Depo hizmeti ile eşyalarımızı saklamak birçok açıdan kolaylık sunacaktır. Kiralık depolar, yalnızca evinizde daha fazla alan yaratmanızı değil eşyalarınızı daha sağlıklı bir şekilde depolamanızı da sağlar. Evlerde zaten yetersiz olan alanlarda eşyaları depolayabilmek için kısıtlı alanları kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu da eşyaların tabiri caizse sıkış tepiş bir şekilde yerleşmesine sebep oluyor. Özellikle hassas eşyalar için de bu oldukça riskli ve onlara zarar verecek bir sonuçla karşı karşıya bırakabilir. İstanbul Kiralık Depo hizmetleri bu noktada hem evlerimizde daha fazla alan yaratmamıza hem de eşyalarımızı zarar görmeden sağlıklı bir şekilde muhafaza etmemizi sağlar.

İstanbul Kiralık Depo Neden Gerekli?
İstanbul birçok kişi için hayallerin şehri, birçok kişinin aşık olduğu şehir… Ama her geçen yıl yaşanabilirliğine yeni bir darbe alıyor. Son birkaç yıl içerisinde üst üste ve büyük oranlarda gelen kira artışları ile ise artık yaşamın sadece evde durmakla bile pahalı hale geldiği bir noktaya ulaştı. Yüksek kiralar sebebiyle artık İstanbul’da geniş ve büyük bir evde yaşamak, alt ve orta sınıf için neredeyse imkânsız hale geldi. Her geçen gün küçülen evlerde yaşamı sürdürmeye çalışırken, bireylerin sadece kendilerine bile evlerde yeterli alan bulunmuyor. Dar alandaki sıkışmış hayat da zaten her bir noktası kalabalık ve keşmekeş içerisindeki şehirde psikolojik baskıyı arttırıyor. En azından evlerde bir nebze olsun rahatlamak ve nefes alabilmek için evlerde biraz alan yaratmak için adım atmak gerekiyor.
Toplum olarak gereğinden fazla eşyaya sahip evlerde yaşamaya alışkın olmamızın getirdiği durumdan dolayı, bizim ve eşyalarımız için yetersiz evlerde sıkışık yaşamaya mecbur kalabiliyoruz. Bu durumdan kurtulabilmek için öncelikle gereksiz eşyalardan kurtularak bir adım atmak gerek. Hiç kullanmadığınız ve muhtemelen kullanmayacağınız eşyaların evinizde yer zapt etmesine gerek olmadığının farkına varmak gerekiyor. Ancak bir de vazgeçmek istemediğiniz, vazgeçemediğiniz eşyalar var. Bu eşyaları atmıyor veya satmıyor olsak da en azından evde yer kaplamalarının önüne geçebiliriz. Kiralık depo hizmeti, eşyalarımızı güvenli bir şekilde saklamamıza imkân sağlarken, aynı zamanda da evlerimizde yaşamımıza alan yaratmamıza da imkân sağlıyor. Özellikle İstanbul için kiralık depolar bu yönüyle hayat kurtarıcı bir özelliğe sahip desek abartmış olmayız. Bu yüzden evinizde kendinize daha fazla alan yaratmak, sadece evinizin içerisinde değil tüm yaşamanıza etki edecek bir adım atmak için bir adım olabilir. Bu da zannediyoruz ki kiralık depoları tercih etmek için oldukça geçerli bir sebep oluşturuyor.

Kiralık Depo Seçimi Nasıl Yapılır?
Evlerinizde daha ferah alanlar oluşturabilmek adına İstanbul Kiralık Depo hizmetinden yararlanmanın etkili olduğuna değinmiştik. Ancak bu hizmetten nasıl yararlanacağınıza ve kendinize uygun bir kiralık depoyu nasıl seçeceğinize iyi karar vermeniz gerekiyor.
Eşyalarınız için bulacağınız bir kiralık depo ile hayatınızı, işlerinizi kolaylaştırmak isterken daha problemli durumlarla karşılamak istemezsiniz. Bunun için de kendinize uygun kiralık depoyu seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bu küçük detaylara dikkat ederek depo kiralama sürecinizi çok daha hızlı ve verimli bir hale getirebilirsiniz.
Eşyalarınızı barındıracağınız depoyu seçmeden önce mutlaka ihtiyaçlarınızın ne olduğu netleştirmeye çalışın. Bu sayede eşyalarınız ve sizin beklentileriniz için en uygun olan kiralık depoyu bulabilirsiniz. Deponuzun eşyalarınız için ideal şekilde olması, problem ve risk yaşamanızın da önüne geçecektir. Sonrasında ise mutlaka deponun sigorta seçeneklerini dikkatle inceleyin. Seçtiğiniz depo ne kadar güvenli ve tüm önlemleri almış olursa olsun, beklenmedik kazaların yaşanmasının önüne geçemediği bir an olabilir. Eşyalarınızı atmadan saklamayı amaçlarken onların başına bir şey gelmesini de istemeyiz elbette. Sigorta ile yaşanabilecek olumsuz durumlarda eşyalarınızı kaybetseniz bile zararınızı karşılama imkânı elde edebilirsiniz. Bunun için de sigorta kapsamını ve şartlarını iyi incelemenizde fayda var. Elbette kiralayacağınız deponun konumu da oldukça önemli. İstanbul gibi trafiği çok yoğun bir şehirde, eşyalarınıza ulaşım problemi yaşamak, depolamayı yine kolaylıktan çileye dönüştürebilir. Bu yüzden konumunuzdan deponuza ulaşım imkanlarını da doğru tespit etmeli. Ortaya çıkabilecek olası riskleri göz önünde bulundurmak gerek.

PratikDepo Nedir?
İstanbul Kiralık Depo hizmetine yenilikçi bir bakış açısı getiren PratikDepo, evinize kadar gelen ahşap konteynerler ile eşyalarınızı depolamanızı sağlayan bir mobil kiralık depo hizmetidir. PratikDepo’nun ahşap depoları ile kiralık depo anlayışında geleneksel seçeneklerden farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Mobil depolama çözümleri özellikle İstanbul gibi trafiğin ciddi bir problem olduğu büyük şehirlerde, depoya ulaşım derdinden kurtaran güzel bir çözüm sunuyor. PratikDepo da kiralamak istediğiniz depoyu evinize kadar getiriyor, uzman ekibi ile eşyalarınızı özenle paketliyor, deponuzun yerleşimini tamamladıktan sonra kapısını kilitleyip anahtarı size teslim ettikten sonra deponuzu ana depolama merkezinde siz tekrar çağırana dek muhafaza ediyor. Eşyalarınızı tekrar almak istediğinizde de yine evinize kadar geliyor ve siz evinizden hiç çıkmadan pratik bir depolama hizmetinden yararlanma imkanı elde edebiliyorsunuz.
PratikDepo ayrıca +1 Oda isimli hizmeti ile de eşyalarınızı dilediğiniz zaman alabileceğiniz, evinizin ekstra bir odası varmış gibi bir depolama hizmeti de almanız mümkün. +1 Oda ile özellikle dönemsel olarak kullandığınız mevsimsel kıyafetler, hobi eşyaları, mevsimsel spor ekipmanları gibi eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bu hizmet ile deponuzu 3 ayda bir evinize ücretsiz bir şekilde çağırabiliyor, içerisinden almak istediklerinizi alıp yerine başka şeyler yerleştirebiliyorsunuz.

PratikDepo Depolama Seçenekleri
Farklı ihtiyaçlara uygun çözümler geliştiren PratikDepo, eşyalarınızın miktarına ve özelliklerine göre size ekstra seçenekler sunabiliyor.
PratikDepo’nun sunduğu İstanbul Kiralık Depo Hizmeti kapsamında, kullanabileceğiniz depolama ünitelerinin ölçüleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için ‘Depolama Fiyatları’ sayfasını ziyaret edin!